WordPress תוסף לבדיקת מספר הגולשים באתר - יש המלצה?

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אני מחפשת תוסף שיספור לי את מספר הגולשים באתר בכל רגע וגם באופן גלובלי בכל דף באתר. יש המלצות?

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
תודה. האם קוראים לזה: advanced page visitor counter? כי זה מה שיש לי, וזה לא טוב.
האם יש עוד הצעות?
לא.

גוגל אנליטיקס זה מערכת חינמית של גוגל.
מחברים אותו לאתר עם קוד הטמעה, זה לא דורש תוסף.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אם יש עדיפות לא להשתמש בקוד יש כמה תוספים שעושים אוטומטית את החיבור לגוגל אנליטיקס.
אגב, אם משתמשים בצאט של טידיו באתר, בפאנל שלהם אמור להיות רשום כמה גולשים, לא יודע את רמת הדיוק של זה (יתכן שהנתונים שם בזמן לא רואים שם אותו דבר כמו בגוגל אנליטיקס בדיוק וזה קצת אומר דרשני).
כדי להציג כל אחד באיזה דף משתמש זה רק במסלול הפרמיום שם. בחינמי רק את הראשון ברשימה רואים באיזה דף הוא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה