תוסף אינדקס - בקשת מידע ועזרה

יהודה מזרחי

משתמש רשום
אני כרגע מחפש תוסף כמו שאתם כותבים עליו!
אבל בגלל שהשרשור ישן, אשמח לשמוע האם יש היום פתרון יותר מתקדם?
אני ממש חייב את זה דחוף!
אני צריך שזה יראה כמו האתר של אלף למטה מבחינת נראות כמובן!
אבל שכשילחצו על כל אחד מהתוצאות יפתח דף שלם עם תוכן על מה שנכתב..
תודה מראש!
הסטנדרט היום זה לעשות את זה עם התוספים של ג'ט
יש לרוני רביץ חלק בקורס על זה,
וגם לחיים בניסטי

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אני כרגע מחפש תוסף כמו שאתם כותבים עליו!
אבל בגלל שהשרשור ישן, אשמח לשמוע האם יש היום פתרון יותר מתקדם?
אני ממש חייב את זה דחוף!
אני צריך שזה יראה כמו האתר של אלף למטה מבחינת נראות כמובן!
אבל שכשילחצו על כל אחד מהתוצאות יפתח דף שלם עם תוכן על מה שנכתב..
תודה מראש!
לא מכיר את אתר אלף למטה
אבל בכללי תוכלו לעיין בסקירה הזו
וכן בזה
אם אתם משתמשים מתקדמים אפשר לציין שחלק מהפונקציות הבסיסיות שהתוספים האלה עושים אפשר לכתוב בקוד לא מורכב, ולפעמים יש בזה יתרון כשרוצים משהו נקי או מותאם אישית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה