מידע שימושי תומכת לידה

ANANAS

משתמש מקצוען
אין לי מושג אבל עברתי ניתוח אחד בגלל עכוז שמלא רופאים בהדסה ניסו להפוך ולא הצליחו, ולידה שניה ב"ה ב"ה ברגע האחרון ממש הוא אומר לי הסיכוי קלוש אבל אני מנסה ואם לא יצליח אז שוב ניתוח, ובשניה תוך כדי הוא אומר לי הצלחתי,
בעלי כזה אתה עובד עלינו???
פעם קודמת בהדסה בכיתי מרוב ניסיונות וכאבים והפעם בעלי אמר שהוא לא נכנס להיפוך כי לא מסוגל, אבל הוא הפך בלי כאב בכלל, מרגליים כבר חלקית בפנים לראש עמוק בפנים.
בקיצור ה' נתן לו ידי זהב במה שקשור להיפוכים ושווה ממש לנסות.

יצא לך טוב ב"ה,
רק אל תהיי בטוחה שאת יכולה להשוות בין 2 הפעמים.
אני באתי לדר' פלוטקין להיפוך, הוא ניסה וניסה ועוד פעם ניסה, היה כואבבבבב. מאודדדדד!!!!
והקיסר לא הסכים להתהפך ויצא ב"ה כדרך בני המלכים.

אז זה מאוד תלוי במקרה, גם המקצועיים ביותר לא תמיד יכולים לעזור.

הני :)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
יש עוד משהי שמכירה את נעמי גוטליב? @אוריגמי את מכירה עוד נשים שהיו אצלה?

הני :)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
@א.ר. את פה? יכולה להגיד את חוות דעתך?

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
נעמי מילר מירושלים. היא מספר 1. תבדקו אולי ב'זכות' הקרונה היא פנויה.
נדמה לי זולה
0504141543

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ניצה גולדיש 0527638884 בעלת נסיון רב בתחום מתמקצעת בנושא בכל זמן ואפשרות ובשיטות מענינות ויעילות קשובה ממש באופן אישי לכל יולדת,רצונותיה הרגשותיהמאוד מאוד רגישה ואישית
מומלצת בחום ממש!! יש לה הסדר עם קופ"ח

מהמה

משתמש רשום
אני ממש מתלבטת על תומכת בבני ברק
מחפשת מישהי מנוסה טקטית רגישה יודעת את מקומה ומצד שני עוצמתית ותומכת כשצריך.
אין לי החזרים מקופת חולים אז אני רוצה מישהי עד 2000 ש"ח.
אשמח מאד לתגובות בהקדם בדגש על מישהי מנוסה לפחות 6-8 שנים ומעלה

תמר טל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
קופצת על האשכול-
אני מחפשת המלצה על קורס הכנה ללידה וכן על תומכת לידה,
מישהי יכולה להמליץ מנסיון על: פנינה אדלר / דסי הופמן / מרילוס?
זה כרגע האופציות שאני מכירה...

פתוחה גם לשמוע המלצות אחרות על תומכת מקצועית, נעימה ומנוסה בירושלים.
תודה לכל המסייעות :)

אפרטף

משתמש רשום
אשמח להיות לך לעזר,
אני אקספרט דולה-מומחית ללידות ראשונות ומתקדמות,
לפרטים באישי-0585325522
ליווי אישי וזמין, גם בתקופת סגר...
ישנם החזרים מהקופ"ח
המוןןן המלצות ברוך ה'

הפקות על

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קופצת על האשכול-
אני מחפשת המלצה על קורס הכנה ללידה וכן על תומכת לידה,
מישהי יכולה להמליץ מנסיון על: פנינה אדלר / דסי הופמן / מרילוס?
זה כרגע האופציות שאני מכירה...

פתוחה גם לשמוע המלצות אחרות על תומכת מקצועית, נעימה ומנוסה בירושלים.
תודה לכל המסייעות :)
מנסיון אישי מדהים
ממליצה לך בחם על פנינה אדלר
מדהימה בכל קנה מידה!!!

חיהלה מהדרום

משתמש פעיל
מישהי יודעת על דולה מומלצת לאזור הדרום?
וקורס הכנה ללידה בקרית גת? מישהי יודעת?

מעצב

משתמש צעיר
אפרת קורנפלד.
כמה שאתאר, זה יהיה דל...
מבחינתי: מלאך עלי אדמות!

המקצועיות. האנושיות. הליווי הטכני, פיזי, רגשי, רוחני. הכל!!!
ובמקרה שלי, היא גם היתה שליחה טובה לגרום ל"נס" (כך הגדיר את זה הרופא!) ומ"עוד 10 דקות ניתוח" להפוך את המצב ל"לידה רגילה" בסיעתא דשמיא. [הצוות הרפואי סומך עליה ואפשר לה את הצ'אנס...]
קרוב ל- 20 שעות היא ליוותה אותי בסבלנות, בנחישות, וברכות מדהימה (כן, זה יכול להיות גם וגם, וזו האמנות שלה!) וכל זה באותו מחיר מוסכם מראש! (כולל טיפול הוליסטי כהכנה מוקדמת ללידה.)
הלוואי עלי עשירית מהזכויות שלה. ואין לי מניות אצלה. רק הכרת הטוב ענקית וזכרונות מיטיבים ממה שהיה עלול להיצרב כטראומה!!!

ממליצה בכל פה ולב! רק אל תתפסו לי אותה בלידה הבאה:D

בהצלחה ושיהיה בשעה טובה עם שליחים טובים!
מה המספר שלה???

REBEKA779

משתמש רשום
ועוד - שמעתי שרפלקסולוגיה או דיקור סיני, או כל טיפול פיזי אחר לפני הלידה יכולה להוות
תחליף לתומכת לידה, מישהי התנסתה?
תומכת לא הייתי בעניין אף פעם לא יודעת למה,
אבל עברתי רפלקסולוגיה לזירוז לידה בהמלצת מיכל פינקלשטיין היה יעיל ומאד מרגיע.
ודיקור עשו לי בבית חולים בחדר לידה לא בטוחה שזה הכי עזר, אבל יכול להיות שאני לא מספיק מאמינה בזה וחלק מהקטע בדיקור זה הפסכילוגי.

פרוזן

משתמש מקצוען
תומכת לא הייתי בעניין אף פעם לא יודעת למה,
אבל עברתי רפלקסולוגיה לזירוז לידה בהמלצת מיכל פינקלשטיין היה יעיל ומאד מרגיע.
ודיקור עשו לי בבית חולים בחדר לידה לא בטוחה שזה הכי עזר, אבל יכול להיות שאני לא מספיק מאמינה בזה וחלק מהקטע בדיקור זה הפסכילוגי.
יש כאלה שהולכות להכנת הגוף ללידה ובס"ד זה עוזר ללידה זורמת יותר
אני עושה הכנה ללידה עם עיסוי ותרגילי איזון וב"ה זה משפיע ממש טוב
מי שמעניין אותה אני בירושלים
אפשר ליצור קשר בגימייל Srm9755

נחמי_ל

משתמש חדש
אני ממליצה בחוםםם על תהילה אליאב מבית שמש!
עברתי 3 לידות עם 3 תומכות שונות, ופשוט נכוויתי מכולן, האחת היתה חסרת תאקט לחלוטין (לא נתנה לבעלי להיות לידי ולא אפשרה לנו לדבר, ממש לא נתנה לי לנוח בזמנים שלא היה נדרש לעשות דבר, ופשוט סבלתי ממנה), האחרת הייתה טובה אך מבוגרת ומאד כבדה בהתנהלות והשלישית מצויינת אך לא מספיק מקצועית מה שגרם לי לעיכוב לידה מטורף ובסוף חתך...
החלטתי לנסות תומכת צעירה יותר ובת דודה שלי המליצה לי על תהילה וב"ה זה היה פשוט מדהים! הייתה זריזה, אנרגטית, כ"כ הבינה אותי, עם המוןןןן תאקט. גרמה לי ליהנות מהלידה ולא להיות סביב כאב וסבל ולהתייחס לזה כעוד חוויה מחרידה.
הדבר שהכי הפתיע אותי זה המקצועיות, ביחס לתומכת צעירה היא גילתה מקצועיות מדהימה (יש לה תעודה של אחד הבתי ספר הטובים בארץ שאני לא זוכרת את שמו... אפשר לבדוק אצלה).
רק לסייג ולומר שאני באמת ממליצה בחום ונטו בשביל כל היולדות כאן, אני לא מקבלת על זה טובה כלשהי ולא כלום! רק מאחלת שקודם כל תגדירו מה רוצים מהתומכת לידה (וכדאי להתייחס בהחלט לדברים קטנים) ותקחו תומכת לידה שהיא לא מבוגרת, שחוקה, כבדה ולא מבינה את הצרכים של השני.
ובאופן אישי אני ממליצה שתקחו את תהילה ופשוט תחוו לידה מדהימה, חוייתית ומקצועית.
המספר שלה - 0527119771.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה