תוכנת Wondershare Player

ד.נ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש לי תוכנה בשם Wondershare Player זה תוכנה שהוידאו נפתח דרכה.
התוכנה הזאת מעצבנת בגלל שאחרי כל פעם שפתחתי את הקובץ אם אני רוצה להעתיק או לגזור או לשנות את שם הקובץ מופיע לי ההודעה הבאה
הודעה.jpg

איך אני מוחק את התוכנה הזאת?

בני2

משתמש מקצוען
יש לי תוכנה בשם Wondershare Player זה תוכנה שהוידאו נפתח דרכה.
התוכנה הזאת מעצבנת בגלל שאחרי כל פעם שפתחתי את הקובץ אם אני רוצה להעתיק או לגזור או לשנות את שם הקובץ מופיע לי ההודעה הבאה
איך אני מוחק את התוכנה הזאת?
תכנס ל'מחשב' שם תלחץ על 'הסר התקנה של תוכניות או שנה תוכניות' תמצא את התוכנה ההיא ותסיר אותה.
אפשרות שניה פשוט לא להשתמש איתה, תבחר על קובץ מסויים בימני ו'פתח באמצעות' 'בחר תכנית ברירת מחדל' ושם תבחר תוכנה אחרת. (אם אתה עושה כך תצטרך לעשות את זה על כל סוג קובץ)

נ.ב. אתה באמת משתמש בווינדוס 7 בלי דרייברים?? :eek:

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
1. כמובן תוודא שבאמת התוכנה אינה פתוחה, אולי לא באמת סגרת אותה (תבדוק גם באייקונים שליד השעון בשורת המשימות). למיטב ידיעתי זו תוכנה מאוד נחמדה לעריכת וידאו (אולי יש לה גם נגן).
2. מן הסתם מוחקים אותה כמו שמוחקים כל תוכנה..: תיכנס ל'לוח הבקרה' ב'התחל', ושם ל'תוכניות ותכונות". חפש שם את התוכנה ותבצע הסרה. אפשרות נוספת (לפעמים פחות יעילה): למצוא את התוכנה הזאת ב'התחל', לחצן ימני על אייקון התוכנה > הסר, ושם להסיר.
בהצלחה

בני2

משתמש מקצוען
דבר ראשון תודה
וסליחה על הבורות, לא הבנתי מה כוונתך, אני עם הארץ בדברים האלו.
קודם כל הסתדרת בעניין המקורי?? [הכי פשוט לשנות את הברירת מחדל של הפתיחה]

תצלם את מאפייני מערכת (תכנס למחשב ותלחץ על מאפייני מערכת.)

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תכנס ל'מחשב' שם תלחץ על 'הסר התקנה של תוכניות או שנה תוכניות' תמצא את התוכנה ההיא ותסיר אותה.
אפשרות שניה פשוט לא להשתמש איתה, תבחר על קובץ מסויים בימני ו'פתח באמצעות' 'בחר תכנית ברירת מחדל' ושם תבחר תוכנה אחרת. (אם אתה עושה כך תצטרך לעשות את זה על כל סוג קובץ)

נ.ב. אתה באמת משתמש בווינדוס 7 בלי דרייברים?? :eek:
סתם מסקרנות, איך הגעת למסקנא שאין במחשב הזה דרייברים?

בני2

משתמש מקצוען
סתם מסקרנות, איך הגעת למסקנא שאין במחשב הזה דרייברים?
ה'איקס' נמצא בפנים החלון, זה אומר שזה הערכת נושא ה'BASIC' של ווינדוס. לרוב זה בגלל מחשב שאין לו דרייברים ולכן הוא לא יכול לטעון את הערכת נושא AERO.
דוגמא לערכת נושא AERO שים לב לאיקס
1594543756904.png

[מאמין שידעת ושכחת....;).. בכל זאת ווינדוס 7...]

• תודה
Reactions: aeb

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ה'איקס' נמצא בפנים החלון, זה אומר שזה הערכת נושא ה'BASIC' של ווינדוס. לרוב זה בגלל מחשב שאין לו דרייברים ולכן הוא לא יכול לטעון את הערכת נושא AERO.
דוגמא לערכת נושא AERO שים לב לאיקס
צפה בקובץ המצורף 686745

[מאמין שידעת ושכחת....;).. בכל זאת ווינדוס 7...]
ידעתי ולא שכחתי, זה פשוט לא מחייב. יש הרבה אנשים עם Basic theme

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה