תוכנת FL Studio (פרוטי לופס)

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
איך מחברים את האורגן למחשב יש לי כבל של מדפסת
תודה
איזה אורגן? אם התקנתם רגיל זה אמור להיות באופן אוטומטי. צריך לבדוק בstup בכרטיסיה של Studio. ובקיובס יש אפשרות של תווים אין כזה פלאגין

הישבישער

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
סליחה על ההקפצה אבל מישהו יודע אם יש אפשרות לשמור באיזה תיקיה או קובץ מסוים כל מיני פלאגינים מהתוכנה ,(כלומר שיהיו לי מוכנים ואני לא יצטרך כל פעם לחפש איזה סינטי מכל המבחר האדיר שיש שם. תודה.
כמו"כ תודה רבה ל @דוד רוט על כל המדריכים המושקעים והמדהימים.!

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
סליחה על ההקפצה אבל מישהו יודע אם יש אפשרות לשמור באיזה תיקיה או קובץ מסוים כל מיני פלאגינים מהתוכנה ,(כלומר שיהיו לי מוכנים ואני לא יצטרך כל פעם לחפש איזה סינטי מכל המבחר האדיר שיש שם. תודה.
כמו"כ תודה רבה ל @דוד רוט על כל המדריכים המושקעים והמדהימים.!
אתה צריך ליצור באופן ידני תיקיות ולהעביר לשם את הפלאגינים שאתה רוצה
כדי למצוא את המיקום של התיקיות לחיצה ימנית על הפלאגין בתוכנה- מאפינים מיקום

שי יצחק

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
למישהו יש מושג אם אפשר לסגור מידי עם מרקרים בFL?

BC סאונד

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש לי שאלה קטנה
בכל תוכנת סאונד הבעיה הזו קיימת אבל אני שואל לגבי פרוטי לופס 20 , כשאני מקליט במידי ברוב במקרים יוצא שהרצועות מנסכות אחת על השנייה , וזה ממש לא נעים לאוזן כי לא שומעים את הרצועות באופן ברור , איך בפרוטי לופס אני יכול לסדר את זה

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה קורה רק בפרוטי כי זה תוכנה מבולגנת

BC סאונד

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אז תכלס מה אני צריך לעשות

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
להקליט לתוך הגריד הראשי (Song) ולא לפלייליסט או ליצור כל פעם פלייליסט חדש או לעבור לקיובס

BC סאונד

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש למשהוא סמפלים של צלילים מזרחיים לתוכנה ( פרוטי לופס ) אם יש איזה פלגין כזה , וגם פסנתר - הפסנתר של פרוטי לופס ממש גרוע .

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
להקליט לתוך הגריד הראשי (Song) ולא לפלייליסט או ליצור כל פעם פלייליסט חדש או לעבור לקיובס
אני לא חושב שפרוטי היא מבולגנת (עובד איתה כבר 5 שנים + שנה וחצי על קיובייס), זה כדי לשמור על שמה.:)
לגבי עצם העניין , זה לא מבולגן אם מבינים.
בFL, יש שני ערוצי עבודה 1. ערוצים למיקסר (מגדירים אותם דרך ה channel rack, או דרך הכלי עצמו למעלה
2. עבודה על פליליסט. זה העבודה על כל העיבוד מבחינת הסדר של הדברים . עכשיו כדי שלא יהיה מיסוך מומלץ ליצור pattern חדש לכל כלי או תפקיד.

מבחינה כללית גם אם תיאורטית תקליט את הכל על pattern אחד זה לא אמור ליצור שום בלאגן , אלא אם כן אתה ממקסס הכל על אותו ערוץ

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש למשהוא סמפלים של צלילים מזרחיים לתוכנה ( פרוטי לופס ) אם יש איזה פלגין כזה , וגם פסנתר - הפסנתר של פרוטי לופס ממש גרוע .
הנה שני פסנתרים ממש טובים

צלילים מזרחיים אם אתה צריך כינורות וכאלה זה בעיקר קונטקט , ואלקטרוני אני לא כל כך מכיר משהו ספציפי אבל אם אתה יודע לסנתז מומלץ

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני לא יודע אם זה יפה להקפיץ אשכול זה. ולדעתי הוא האשכול הכי שימושי שיצא לי לראות אי פעם.
אם אפשר להסביר בקצרה איך לעשות סינון רעש רקע/סינטטי רוח וכדו' בפרוטי לופס
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה