תוכנת סייפר לא נותנת לי לשנות הגדרות, מישהו יודע מה יכול להיות הפיתרון?

aeb

משתמש סופר מקצוען
חנות מחשבים, או בית כנסת?
אם חנות, פנה אל בעל התוכנה, השירות אמור להיות חלק מהתשלום החודשי

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חנות מחשבים, או בית כנסת?
אם חנות, פנה אל בעל התוכנה, השירות אמור להיות חלק מהתשלום החודשי
ישיבה, אין לי כל כך את האופציה, כאילו יש, אבל לא נעים להטריד כי לישיבות זה בחינם

• תודה
Reactions: aeb

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בכללי - סייפר ועמדות הקלדת חידושי תורה זה לא דבר שהולך טוב ביחד
אשמח לדעת מדוע.

מתנצל אם פגעתי בלי כוונה במישהו עלי אדמות ובפרט אם פגעתי בך במה שכתבתי בהודעה שהגבת לה ב:mad: כועס, אני לא התכוונתי לכלום, מתמחים טופ הוא פורום אדיר ועצום שאין כמותו וכמו האנשים שם בעזרה לזולת בשמחה ובמאור פנים (מאור מקלדת בכל אופן...;)), התכוונתי רק לומר שמבחינה טכנית פה אולי קצת מערכת ההפעלה יותר נוחה משלהם, ולכן ביקשתי מאותו איש נחמד שעזר לי גם פה וגם שם במקביל לעבור לפה, לא שום כוונה אחרת, מקווה שהובנתי.

תיקון קוראים

משתמש צעיר
מה שתגיד...

את האמת, שמעולם לא השתמשתי בסייפר בשביל עמדות, אך תפעלתי עמדות מחשבים להקלדת חידושי תורה. וממה שהבנתי בזמנו ממי שעבד על הקמת העמדות ודאג לכל הפרטים הטכניים, זה שוורד לא עובד יציב עם סייפר.

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מה שתגיד...

את האמת, שמעולם לא השתמשתי בסייפר בשביל עמדות, אך תפעלתי עמדות מחשבים להקלדת חידושי תורה. וממה שהבנתי בזמנו ממי שעבד על הקמת העמדות ודאג לכל הפרטים הטכניים, זה שוורד לא עובד יציב עם סייפר.
טוב, אני כעת מתחיל תקופת הרצה של זה בישיבה, ונראה איך זה יעבוד, אם תרצה אעדכן בהמשך, אם אני לא מעדכן תוכל לתת לי כאן תזכורת

Edge

משתמש חדש
עריכה תורנית
טוב, אני כעת מתחיל תקופת הרצה של זה בישיבה, ונראה איך זה יעבוד, אם תרצה אעדכן בהמשך, אם אני לא מעדכן תוכל לתת לי כאן תזכורת
תוכל לעדכן בנושא הדיי ישן הזה איך היתה ההרצה של סייפר?

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תוכל לעדכן בנושא הדיי ישן הזה איך היתה ההרצה של סייפר?
תראה, לא יכול לומר לך שהכל חלק לגמרי לגמרי, אבל אני גם משתמש במחשבים ישנים ודי דפוקים, בגדול ההרצה הייתה מצויינת, הקמנו מכון מחשבים סופר מוגנים לכתיבת חידושי תורה בלבד, וזה תפס טוב בישיבה, יש כמה דברים קטנים מציקים בסייפר, אם הייתי יכול לבנות תוכנה לעצמי לצורך הזה לא הייתי בונה את סייפר כפי שהיא, אבל בתכל'ס היא תוכנה מצויינת גם לזה.
מקווה שעזרתי, כמו שאמרת הנושא ישן, אם יש עוד שאלות ספציפיות, אשמח לעזור

אשמח אם וני אוכל לקבל עזרה להמשך התקנת סייפר למחשב זה המסך שמופיע לי באמצע ההתקנה

1714930943864.jpeg

Edge

משתמש חדש
עריכה תורנית
התקנת שאתה לא מחובר לאיטרנט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה