למסירה תוכנת 'מחליף את הזמנים' בחינם לזיכוי הרבים.

התוכנה מיועדת בעיקר לבתי כנסת / שטיבלך, מומלץ ביותר לזיכוי הרבים!

התוכנה מודיעה מתי היום סזק"ש וסז"ת למ"א ולגר"א ובה"ת ז"ל.

• התוכנה מתריעה על הזמן הקרוב להגר"א ובה"ת.
  • התוכנה מודיעה כמה זמן נשאר.
  • התוכנה מתריעה באדום 10 דק' לפני סוף הזמן.
  • ניתן להדגיר לאופק שלל ערים בישראל, ובעה"י ניתן לעדכן ולהוסיף אם חסר עיר משהו.
  • מצב קיוקס שאינו נועל את השימוש במחשב למי שיש לו גישה לעכבר ומקלדת!
  • קל, פשוט וברור, מכניס לתודעה ומרגיל בקלי קלות לעמוד בזמני ההלכה.
חינם לגמרי ברישיון פתוח לזיכוי הרבים!

---

להורדה >>>

---

מחליף את הזמנים.png

ניק 4218

משתמש חדש
א' כל יישר כח על התוכנה הנפלאה כשנראית אך אינני מצליח לפתוח אותה אשמח אם תשלח לי אותה עם מזהה ידוע הוא אומר לי שזה לא ידוע ולא נותן לי לפתוח תודה רבה sh0556725415

ניק 4218

משתמש חדש
זה עדיין לא עובד לי הוא כותב לי
{"error":"קובץ Cookie קפדני לא נמצא בבקשה"}

ניק 4218

משתמש חדש
אתה יכול לעזור לי בזה תודה רבה אני מצליח להוריד אבל זה לא נפתח לי

זה קישור להורדה ישירה: https://n.zelaze.ovh/s/HbdrtWbxNjsWNPL/download/מחליף את הזמנים.exe

מה שהורדת קודם מגוגל דרייב או לא יודע מאיפה - לא רלוונטי, הוא קובץ ישן.

בכל אופן, אשמח לעזור לך, תוריד את הקובץ הנ"ל, ותודיע אם עבד, אחרת נעשה אולי שליטה מרחוק או משהו בעה"י.

ניק 4218

משתמש חדש
גם את זה אני לא יודע לעשות תסביר לי פה אפשר גם במייל sh0556725415

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה