דרוש מידע תוכנית לבת מצווה

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בס"ד
שלום,
אני מחפשת עבור בתי תוכנית לבת מצווה. חשוב לי מאד שתהיה עם ערכים.(כמובן לא תוכנית כבדה אלא מותאמת גיל)
האמת שאני כבר מחפשת כמה חודשים. כולל כאן בפורום, ועדיין לא מצאתי את שאהבה נפשי...
אני עושה אירוע רק לחברות ובנות המשפחה. ז"א טווח הגילאים : 10-16, ללא מבוגרים. אני לא חושבת להוציא לבנות העשרה סכום גבוה. אני מעונינת לשלם עד 500 ש"ח.
אם יש למשהי תוכנית אשמח לראות ולשמוע על התוכנית.
תודה רבה

חי טוב

משתמש צעיר
בס"ד
שלום,
אני מחפשת עבור בתי תוכנית לבת מצווה. חשוב לי מאד שתהיה עם ערכים.(כמובן לא תוכנית כבדה אלא מותאמת גיל)
האמת שאני כבר מחפשת כמה חודשים. כולל כאן בפורום, ועדיין לא מצאתי את שאהבה נפשי...
אני עושה אירוע רק לחברות ובנות המשפחה. ז"א טווח הגילאים : 10-16, ללא מבוגרים. אני לא חושבת להוציא לבנות העשרה סכום גבוה. אני מעונינת לשלם עד 500 ש"ח.
אם יש למשהי תוכנית אשמח לראות ולשמוע על התוכנית.
תודה רבה
מילכה צפירה,
תוכניות כל אחת פצצה יותר מהשניה.
אצלנו מאוד נהנו משלשתן משני צדדי המשפחה.
מחירים סבירים לגמרי.
שיתוף פעולה מדהים מהקהל.
הילדה ממש במרכז.
מודעה (3).jpg

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
מילכה צפירה,
תוכניות כל אחת פצצה יותר מהשניה.
אצלנו מאוד נהנו משלשתן משני צדדי המשפחה.
מחירים סבירים לגמרי.
שיתוף פעולה מדהים מהקהל.
הילדה ממש במרכז.
צפה בקובץ המצורף 1690018
אנחנו שכרנו את התוכנית 'שעת שיא', והיה מוש-לם. מעל ומעבר לציפיות.
אני רואה כאן שהיא הוסיפה תוכניות חדשות, מעניין, דווחי כאן איך היה.

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יש תכנית קצת יותר יקרה, אבל ממה שהבנתי זה משהו שעוד לא היה (זה לא מצגת, אלא משחק שתוכנת בתלת ממד) עם תוכן ברמה, מקבלים גם תכנית לכיתה, וגם מיתוג בשילוב של התמונה והשם של הילדה, ויש גם קליפ שמעלים תמונות של הילדה,
כל התוכנית מבוססת על משחק אינטראקטיבי מושקע מאוד (ולא מצגות)
unnamed (1) (1).png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה