שאלה תוכנית לבניה ומיקום יחידת ההורים ועיצוב החדר שינה, מה יש לשפר?

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
מצרף תוכנית אני מאד בספק לגבי המיקום של היחידת הורים (שיהיה לה חלון קטן שלא מצויין בתוכנית) ואיך למקם כל פריט בחדר הורים לא כ"כ מסתדר לי.
וגם המסדרון רחב מאד, אבל האדריכלית טוענת שזה הרבה יותר קו נקי ככה ליישר קו עם פתח הממ"ד למרות שמפסידים הרבה שטח, שווה?
אשמח לשמוע את דעתכם.
ועוד טיפים ועצות.
תודה רבה רבה רבה.
2024-06-19 113637.png

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
וגם המסדרון רחב מאד, אבל האדריכלית טוענת שזה הרבה יותר קו נקי ככה ליישר קו עם פתח הממ"ד למרות שמפסידים הרבה שטח, שווה?
לדעתי לא.

בקשר ליחידת הורים, גם לי היא לא נראית אופטימלית, אבל אם כן עושים את הצורה הזאת, לפחות להפוך את הכלים הסניטרים, ושהדלת תהיה מתחילת החדר.

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
לדעתי לא.

בקשר ליחידת הורים, גם לי היא לא נראית אופטימלית, אבל אם כן עושים את הצורה הזאת, לפחות להפוך את הכלים הסניטרים, ושהדלת תהיה מתחילת החדר.
ומה נרוויח?
מה משנה הצורה?
פשוט ככה החלון יהיה בתוך האמבטיה ויהיה קר.

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
נגישות נוחה הרבה יותר.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תוסיפו ארון במסדרון עומק 40 למגבות, מצעים ועוד דברים שלא שייכים לחדר ספציפי (תחום בקיר בדופן)

ב. רוזנפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אכן אני גם חושבת שהמסדרון רחב מדי!
מה לגבי הקיר הקיים בין המסדרון למרפסת אפשר להזיז? כי עם כן תזיזו קדימה לכיוון המסדרון תגדילו את החדר החדש ולהזיז את הדלת של חדר השינה!
ככה לא יהיה קירות לא ישרים במסדרון!
עם לא ניתן להזיז תעשי מדפי נוי מעניינים בנישה.
לגבי החדר שינה הוא ממש מרווח אבל היחידת הורים לא מתוכננת נכון.
אין מספיק מרחב שימוש צריך לפחות 75-80 בין הקיר לאסלה.

לדעתי שהכיור יהיה באמצע בין המקלחון לאסלה . והאסלה על הקיר מתחת לחלון. הכניסה מאמצע החדר.
בהצלחה

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אכן אני גם חושבת שהמסדרון רחב מדי!
מה לגבי הקיר הקיים בין המסדרון למרפסת אפשר להזיז? כי עם כן תזיזו קדימה לכיוון המסדרון תגדילו את החדר החדש ולהזיז את הדלת של חדר השינה!
ככה לא יהיה קירות לא ישרים במסדרון!
עם לא ניתן להזיז תעשי מדפי נוי מעניינים בנישה.
לגבי החדר שינה הוא ממש מרווח אבל היחידת הורים לא מתוכננת נכון.
אין מספיק מרחב שימוש צריך לפחות 75-80 בין הקיר לאסלה.

לדעתי שהכיור יהיה באמצע בין המקלחון לאסלה . והאסלה על הקיר מתחת לחלון. הכניסה מאמצע החדר.
בהצלחה
באמצע, עם פתיחה לכיוון חוץ או לכיוון פנים?
וצריך להרחיב את היחידה?
זה לא יצמצם את המעבר ליד המיטות שגם ככה לא נראה רחב במיוחד?

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
וגם אשמח לשמוע איפה לשים שידה יפה עם מגירות ומראה, תודה רבה רבה לכל המסייעים

ב. רוזנפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
פתיחה לכיוון פנים!
ולא צריך להגדיל את היחידה 115 זה רוחב סביר!

הייתי עושה קיר מעניין בכניסה לחדר על קיר היחידה שיהיה כניסה יפה.
מגירות את יכולה לשים בפנים אחרי השידה לכיוון החלון.
או ששם את מתכננת כורסאות מפנקות?

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
פתיחה לכיוון פנים!
ולא צריך להגדיל את היחידה 115 זה רוחב סביר!

הייתי עושה קיר מעניין בכניסה לחדר על קיר היחידה שיהיה כניסה יפה.
מגירות את יכולה לשים בפנים אחרי השידה לכיוון החלון.
או ששם את מתכננת כורסאות מפנקות?
רעיונות נפלאים!
לא יפריע הדלת שבאמצע היחידה נפתחת נסגרת על ציר של 180 מעלות?

ב. רוזנפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הדלת נפתחת לכיוון המקלחון והיא לא אמורה להפריע!

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אולי את דלת היחידה נשאיר במקומה, ורק נפתח אותה לכיוון החדר ולא לכיוון פנים היחידה, מימלא יש שם מעט אחרי חלון כך שאין הרבה מה לעשות עם השטח?

החירות

משתמש מקצוען
אולי את דלת היחידה נשאיר במקומה, ורק נפתח אותה לכיוון החדר ולא לכיוון פנים היחידה, מימלא יש שם מעט אחרי חלון כך שאין הרבה מה לעשות עם השטח?
כן אבל זה הפסד בעין למראה חדר עמוס , נראה לי שעדיף לפתוח לתוך היחידה

לאה דבורץ

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא קראתי את התגובות שלעיל
תכנון חדר שינה גרוע!
אתה רוצה שכל מי שעומד בכניסה לאמבטיה יראה את המיטות בחדר שינה?
ועומק 115 לא מספיק לאסלה, אין מקום לרגליים
עדיף הצורה הזאת, המיטות מוסתרות והכניסה ליחידה ממול הכיור עם דלת הזזה
1718792394400.png

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה