דרוש מידע תוכניות כביסה - כמה זמן?

rachelY

משתמש צעיר
קניתי מכונת כביסה בוש 8 קילו,
וכל התוכניות הסטנדרטיות ארוכות ממש :
כותנה בין 3 ל3.5 דעות
סינטטי שעתיים חצי.
האם ככה זה בכל המכונות החדשות ? או שזה דבר שלא ידעתי שצריך לברר עליו...

יש לי אופציה של "speed perfect" שמקצרת ביותר מחצי את האורך - אבל האם זה על חשבון איכות הכביסה?

האם כל מי שקונה היום בוש מכבסת 3.5 שעות הרתחה??
(הייתי רגילה לכבס הרתחה בסביבות שעתיים וכביסה רגילה כשעה וחצי)

אשמח להכוונה.

ממפ"פ

משתמש צעיר
לי יש בוש והכי ארוך זה נראה לי 2.5 שעות משו כזה... וזה בהרתחה
כביסה רגילה באזור השעה וחצי

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בעקרון התוכניות יותר ארוכות כי זה יותר חסכוני, בעיקר מבחינת כמות המים. האופציה של "speed perfect" אמור לנקות אותו דבר. אני משתמשת בו הרבה פעמים ולא ראיתי הבדלים משמעותיים.

צפורה. ב.

משתמש פעיל
נראה לי שההבדל הוא רק בחשמל
בתוכנית המקוצרת היא עובדת יותר חזק לכן היא צורכת יותר חשמל
מבחינת הנקיון אין הבדל
אני משתמשת מתוכניות המקוצרות בזמנים צפופים, כשאני צריכה לתקתק מכונות....
כשאין לחץ אני משתמשת בתוכנית הארוכה.

rachelY

משתמש צעיר
אתן אומרות זאת בוודאות שאין הבדל מבחינת ניקיון?
כי הוא מקצר את האורך ביותר מחצי
לדוגמא סינטטי של 2:20 הוריד ל50 דקות...

תוכנית

משתמש פעיל
זה הרבה פעמים גם על חשבון כמות הכביסה שאפשר להכניס
לדוג' 7 קילו במכונה ארוכה
5 במכונה קצרה
(זה מופיע על הצג לכמה קילו התוכנית)
הכביסה יוצאת נקיה רגיל
זולל יותר חשמל (אולי גם מים, לא ידוע לי)

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים

rachelY

משתמש צעיר
האם יש למישהי את המכונה הנ"ל (בוש 8 קילו) ומצאה שם תוכנית של שעה וחצי - שעתיים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה