תוכניות דירה להתייעצות

שאלה קטנה

משתמש חדש
כיוון שכרגע אין לנו יכולת לשלם למעצב פנים אך מצד שני חשוב לי מאוד למצות את מקסימום הפוטנציאל של הדירה, אשמח מאוד לקבל רעיונות לשינויים שאפשר לבצע בתוכנית בעלות נמוכה/ללא עלות. יש לנו פחות מחודש להגיש לקבלן את השינויים אז ככה שבכל אופן הזמן שלנו מאוד מצומצם.

מדובר בדירת גן, 4 חדרים, בערך 100 מ"ר (לא זוכרת בדיוק), הכיוונים אם אני לא טועה זה צפון-מערב.

הדברים שחשובים לנו- שהדירה תתאים למשפחה דתית (מתלבטת אם כיור כפול או שני כיורים נפרדים) ורצוי שיהיה מקום גדול יחסית לילדים (חשבנו שכדאי להגדיל את חדר הילדים על חשבון חדר השינה או הסלון אבל אני לא יודעת איך זה משפיע על הפרופורציות של הדירה..)

תודה מראש על כל עזרה
​​​​​

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא הייתי נוגעת בחדר שינה, גם ככה הוא לא גדול. מהסלון אפשר להוריד, קצת, אבל לדעתי זה לא קריטי, במיוחד שיש 2 חדרי ילדים.
ובסופו של דבר, אומנם ישנים בחדר ואלי עושים שיעורים, אבל רוב היום חיים בסלון.
לכאורה את צריכה לסגור קצת את הפינת אוכל, וככה תוכלי לייצר לעצמך יותר קירות לתכנון מפורט של מטבח.
אני הייתי מאוד מנסה לראות אם יש איפה להוסיף שרותים יחיד נוסף.
בהצלחה ויישוב טוב!

yudb

משתמש סופר מקצוען
לא אדריכלית,
אבל דגדג לי...
יש כאן בכל מטבח - שתי אופציות לקירות - מה שאומר 4 רעיונות.
בכל מטבח כתבתי סוגי העמדות שונים של תכנון פנים המטבח שנראו לי - לא ראיתי/ התיחסי למידות.

yudb

משתמש סופר מקצוען
סליחה.
זה לא עלה מקודם.
הנה...

קבצים מצורפים

• רעיונות מטבח.jpg
    רעיונות מטבח.jpg
    KB 364.6 · צפיות: 83

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אמא של חני;n5094905:
אני לא הייתי נוגעת בחדר שינה, גם ככה הוא לא גדול. מהסלון אפשר להוריד, קצת, אבל לדעתי זה לא קריטי, במיוחד שיש 2 חדרי ילדים.
ובסופו של דבר, אומנם ישנים בחדר ואלי עושים שיעורים, אבל רוב היום חיים בסלון.
לכאורה את צריכה לסגור קצת את הפינת אוכל, וככה תוכלי לייצר לעצמך יותר קירות לתכנון מפורט של מטבח.
אני הייתי מאוד מנסה לראות אם יש איפה להוסיף שרותים יחיד נוסף.
בהצלחה ויישוב טוב!

צודקת, גם אני הייתי מוסיפה עוד שירותים בודד:
מעבירה את מכונת הכביסה לאיזור הדוד (אם זה אפשרי) ויוצרת שם חדר שירות או אפילו 'גונבת'רק נישה למכונה והמייבש משם, ואת האמבטיה מחלקת ל-2: חדר אמבטיה וחדר שירותים בודד

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא להוסיף יותר מדי קירות כי זה יקטין את פינת האוכל ויהפוך את הבית למסדרון, אולי קיר קטן שיסתיר את הכניסה ואת פינת האוכל במטבח.
לא מומלץ כיריים מתחת לחלון. השפרצות, רוחות, ריחות וכו..
המטבח קטן לדירה כזאת. צרפתי סקיצה למטבח עם יותר אחסון ומשטחי עבודה.
כמובן שיש עוד אופציות מעניינות

קבצים מצורפים

• לכידה 1.PNG
    לכידה 1.PNG
    KB 3.8 · צפיות: 75

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה