דרוש מידע תוכנות גרפיקה לא עולות לי אחרי שהתקנתי windows 11

etidan

משתמש מקצוען
התקנתי windows11 וכל התוכנות של גרפיקה לא עולות לי- פרימייר, אילוס, פוטושופ וכו'
מה עושים?
עדיף לחזור לwindows 10 או שיש איך לסדר את זה?

etidan

משתמש מקצוען
אין לי מושג
ההוא שקניתי ממנו את המחשב התקין לי אותם

Panda

משתמש מקצוען
היגיע הזמן לרכוש אותן חוקית ולהינצל מחשש גזל

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
כי ווינדוס 11 לפי הבנתי לא נותן תוכנות פרוצות.....
נותן גם נותן
התקנתי windows11 וכל התוכנות של גרפיקה לא עולות לי- פרימייר, אילוס, פוטושופ וכו'
מה עושים?
עדיף לחזור לwindows 10 או שיש איך לסדר את זה?
כל מקרה לגופו וכאן נראה שבעקבות השדרוג קרו כמה שיבושים ואולי פשוט צריך להתקין מחדש

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים

etidan

משתמש מקצוען
אולי כדאי קודם לאפס את המחשב אם אתם יכולים, כדי למחוק את השאריות מההתקנות הקודמות.
מה זה אומר לאפס?
הסרתי את ההתקנה של התוכנות האלה בלוח הבקרה
ואם כבר אז יש שם מלא תוכנות שאין לי מושגגג מה הם, איך אפשר לדעת מה התוכנות שחייבות להיות במחשב ומה סתם התקנתי בלי צורך?

טייס דמוקרטי

משתמש רשום
מה זה אומר לאפס?
ואם כבר אז יש שם מלא תוכנות שאין לי מושגגג מה הם, איך אפשר לדעת מה התוכנות שחייבות להיות במחשב ומה סתם התקנתי בלי צורך?
באיזה איזור את ?
אם את קרובה אוכל לעזור לך

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
מה זה אומר לאפס?
הסרה רגילה איננה מסירה הכל, אבל תנסו להתקין מחדש אולי זה יעבוד עכשיו.
אם לא, אולי כדאי לאפס את המחשב, תשאלו כאן ואענה.

etidan

משתמש מקצוען
תודה לכולם!!
הצלחתי להתקין את התוכנות...
אם יש למשהו מידע לחדש לי בעניין כל התוכנות שמופיעות בלוח הבקרה אשמח..
חלק מוכרות וחלק בכלל לא אבל פוחדת להסיר תוכנות בלי לדעת מה זה יגרום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה