תוכנה לעריכה

• פותח הנושא obsh
  • פורסם בתאריך

obsh

משתמש חדש
יש לי ארכיון של אלפי קבצים של שעורים בפורמט WMV ו-DIVX שאני צריך לסדר. אני מחפש תוכנת עריכה שאפשר לעשות איתה עריכה מאוד פשוטה של חיתוך והדבקה. בדקתי די הרבה תוכנות ועוד לא מצאתי בדיוק מה שאני מחפש, חשוב לי שתהיה אפשרות של "סריקה" מהירה של כל הסרט, ואפשרות של יצוא הסרט במהירות ובלי ירידת איכות. (לא כמו ווינדווס מובי מייקר לדוגמא שהיצוא לוקח הרבה זמן). וכמובן שתתמוך גם בשני הפורמטים הנ"ל.
אולי למישהו יש רעיון לתוכנה?
תודה.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אם תוכל לפרט קצת יותר על מה בדיוק מדובר.

obsh

משתמש חדש
מדובר על קבצים של שעורים שצריך לעשות להם עריכה פשוטה של הורדת קטעים "מתים". הפורמט של חלק מהקבצים הוא WMV וחלק DIVX כנ"ל. כיון שמדובר על הרבה קבצים אני מחפש תוכנה שהעבודה תהיה כמה שיותר פשוטה ויעילה, לכן הצרכים הם:
א. שאני יכול לראות את הסרט במהירות גבוהה כדי למצוא את המקומות הבעייתים במהירות.
ב. שהשמירה של הקובץ הערות תהיה מהירה ובלי הורדת איכות.
ניסיתי כל מיני תוכנות חנימיות ופשוטות אבל עוד לא מצאתי משהו שממש עונה על על הצרכים.
תודה.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
פרימייר פינקל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה