תוכנה למצגות לתמונות חתונה

israelcooen

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
ראיתי מצגות שנעשו בפעולה אוטומטית של תוכנה לתמונות ברצף ממש מדהים ...
אין לי מושג מה שמה של התוכנה הייתי שמח לעזר בכם ...
יש שם אופציה לתמונות שמוצגות בכמין גלריה או בשדה פתוח על לוח של צייר והכל נע ממש כבסרט אשמח לקבל שמות....

דבורה שוורץ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לפני כשנתיים היתה תוכנה חינמית בשוק בשם photostory, אין לי מושג אם היא קיימת, בכל אופן נראה שהיא עונה על הדרישות. מסתבר אבל שיש היום משוכללות ממנה.
בהצלחה!

israelcooen

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
תודה .. אבל התוכנה photostory אני מכיר היא מאוד בסיסית ומשעממת...
מי שיש בידו שם של תוכנה טובה אשמח מאוד..
אני מצרף תמונה מהמצגת...

קבצים מצורפים

• Image2.jpg
    KB 91.9 · צפיות: 13

rahamim1

משתמש רשום
הפקות ואירועים
יש תוכנה מעולה בשם Wondershare DVD Slideshow שעושה עבודה מצויינת ונותנת תחושה של מעברי אפטר... אם אפשר לומר, החסרון היחיד שלה שהיא לא עובדת עם וידאו אלא רק עם תמונות פוטו, בכל מקרה ניתן להוריד אותה חינם ברשת.
בהצלחה.

מאסטרים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
את יכולה להוריד אותה לטובת החסומים??

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
הגירסא החינמית של התוכנה
בהצלחה ובהנאה!

קבצים מצורפים

• installer_wondershare_dvd_slideshow_builder.zip
    KB 226.5 · צפיות: 18

דבורה לרר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י BRO;756870:
הגירסא החינמית של התוכנה
בהצלחה ובהנאה!
למה בהתקנה הוא נכנס לאינטרנט?

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פוטוג'אמפ...
ישנננננננננננההההההה

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י BRO;756870:
הגירסא החינמית של התוכנה
בהצלחה ובהנאה!

ב"ה
לא בחינם הוא חסום לחסומים
יש בעיות של צניעות בכל צעד ושעל בשימוש בתוכנה !

נ.ב. מאד הייתי שמחה אם יש "אפשרות כשרה" להשתמש בתוכנה.
בתודה מראש

rahamim1

משתמש רשום
הפקות ואירועים
יש אפשרות למנוע זאת ע"י בחירת התמונות למצגת בשלב 1 ורק לאחר מכן לעבור לטיים ליין ואז הפריסטים של המעברים יעבדו על התמונות שלכם ולא על ברירת המחדל של התוכנה שהיא כאמור בעייתית...
בהצלחה.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י rahamim1;758469:
יש אפשרות למנוע זאת ע"י בחירת התמונות למצגת בשלב 1 ורק לאחר מכן לעבור לטיים ליין ואז הפריסטים של המעברים יעבדו על התמונות שלכם ולא על ברירת המחדל של התוכנה שהיא כאמור בעייתית...
בהצלחה.
תודה על ההערה,
העליתי להנאתי, כי בכלל לא ראיתי את התמונות שאת מדברת עליהם, כאמור, שמתי תמונה של התינוקת שלי, ונהניתי לשחק עם שלל האופציות ולראות איך זה מתקבל, ודרך אגב, הוא בכלל לא פתח לי אתר אינטרנט בהתקנה, אלא התקין את התוכנה, וזהו.
מה שכן, ביצוא הוא שם לי סימן מים של שם החברה, כנראה, צריך לקנות את התוכנה בשביל שזה לא יופיע.

rahamim1

משתמש רשום
הפקות ואירועים
הנה התוכנה בגירסה המלאה בצירוף הקראק שלה שאותו יש להתקין בתיקיית ההתקנה של התוכנה (להחליף את הקיים בקובץ המצורף) והתוכנה עובדת חוקי בלי שום סימן...
http://www.jumbomail.co.il/Downloads.aspx?sid=10c4e5e409e44cc69bbc55a8659c5371

אני משתמש בה הרבה, מי שמעוניין בשאלות נוספות יוכל לשלוח לי באישי ואשתדל לענות בעז"ה.
בהצלחה.

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מה פירוש קראק?
מה עושים?

rahamim1

משתמש רשום
הפקות ואירועים
קראק זהו הקובץ שהופף את התוכנה ל"חוקית" כביכול... זהו הקובץ השני שם בג'מבו מייל שאותו יש להעתיק לאחר התקנת התוכנה, בתיקיית ההתקנה שלה. בהצלחה !

AVIA10000

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
3d album

זו התוכנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה