עזרה תוכן חסום

בלי גבול

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
ניסיתי לעשות תמונה של קריעת ים סוף בבינג קריאייטיב, והוא חסם לי את זה וכתב שהתוכן לא טוב, פוגעני או משהו כזה, ניסיתי לשנות את הפרומפט כמה פעמים, ולא עבד, קרה למישהו?

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
ניסיתי לעשות תמונה של קריעת ים סוף בבינג קריאייטיב, והוא חסם לי את זה וכתב שהתוכן לא טוב, פוגעני או משהו כזה, ניסיתי לשנות את הפרומפט כמה פעמים, ולא עבד, קרה למישהו?
לי קרה בבינה (לא בבינג). שניסיתי סאדם חוסיין. או בן לאדן. שניהם חסומים

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מנסיון במספר כלים, בכל כלי יש רשימת מילים אחרת שאסורה לשימוש, וזה משתנה בין כלי לכלי

אם לא אכפת לכם לשתף כאן את הפרומפט נוכל לנסות למצוא את המילה שגרמה לבינה לחסום אותו

בלי גבול

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אין לי אותו.. אבל זה הי'ה משהו כמו יהודים עוברים באמצע הים ומסתכלים על הדגים.. משהו באזור...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה