תוכלו לייעץ לגבי נופש לנשים?

• פותח הנושא רר
  • פורסם בתאריך

רר

משתמש רשום
ביקשו ממני לשאול:
מכירים חברות שעושות נופש נשים? הייתן?
גלים
מרגליות
יעלות
עוד חברה שלא כתבתי
על מי אתם ממליצים?
אם אפשר שיענו בעלות נסיון.

batcheni

משתמש רשום
אני חושבת שאלו נופשים בסגנון אחר לחלוטין. תלוי מה את מחפשת.
הייתי פעם עם נופשים מהלב. מקסים. משקיעים המון. יוקרתי.
אבל פונים לכלל הציבור. היו שם נשים מכל המגזרים שיש. (כולל מסורתיות...)
נראה לי שגלים ומרגליות זה אותו סגנון.

יעלות פונה לציבור החרדי בלבד. אבל משקיעה את הנשמה שיהנו והכל יהיה גלאט.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תמר נופשים, נופשים מהלב

נ פלוס

משתמש מקצוען
גם אני הייתי פעם 1 עם נופשים מהלב....
זה היה הפעם הראשונה שלי, ככה שמאוד מאוד נהנתי, ולא היה לי שום תלונות בכלל... אבל מנשים אחרות שמעתי המון תלונות, כנראה שתמיד יש האלה שאוהבות להתלונן כל הזמן....
וכמו שכתבו למעלה, זה לכל המגזרים שיש......
הם עשו כל ערב תוכניות חבל על הזמן!
האוכל היה בשפע וטעים (הספרדיות אמרו שהאוכל אשתכנז ;))
ולפני הצהריים היה טיולים בחינם!
קיצור היה כייף!
אני יעלה עוד מעט תמונות:)

רר

משתמש רשום
ממש תודה
מה זה נקרא שגלים ומרגליות אותו דבר?

batcheni

משתמש רשום
אותו סגנון כמו נופשים מהלב. שהציבור מגוון מאד.
יש שאוהבות את זה ויש שלא.
הנופש המוני מאד. יכול להיות גם מאות נשים.

ASUS

משתמש צעיר
יש את חן חרדי מטעם עיריית ירושלים, נופש מסובסד פעמיים בשנה למלון כינר, מדובר בארגון על טהרת הקודש, הרצאות עיון וכו'

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
פעמיים הייתי עם מרגליות ומאד מאד נהניתי.
ראיתם את התמונות? היתה מישהי שיצאה מחדר אוכל שכזה באמירה: אין פה מה לאכול,בואי נזמין פיצה....

ד"ש

משתמש צעיר
מי יודעת מה זה הנופש שמפורסם
מטעם קשרים
היה פרסום בעיתונות "תיכף אשוב"

chayasl

משתמש סופר מקצוען
איזו חברה מומלצת לנופש למשפחות?

הדס3

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אינני בקיעה בהלכות לה"ר ולכן אומר בלי שם שאחד מהחברות שכתובות פה היא בעייתית מאד בענייני כספים במקרה שהסתבכת איתם אני יודעת זאת מכמה סיפורים של כמה אנשים במשפחתי המצומצמת ואף פנו לרב שהתיר להם ללכת להוצאה לפועל אך נתגלה שכל החשבונות שלה מעוקלים כבר ואין שקל בחשבונות כך שלפני שנוסעים כדאי לברר גם את הנושא הזה

אפרסמון

משתמש חדש
הדס, תוכלי לשלוח לי בפרטי יותר פרטים כי אני כעת מבררת ולא רוצה ליפול בפח

חוצמזה, למי יש מספרי טלפונים של ארגונים אלו?

תודה

YB nekuda

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מי עושה בשבועיים הקרובים נופש לנשים
אני לא רואה כלום חוץ מקשרים שה לא מסתדר.
יש עוד משהו בעתיד הקרוב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה