תווים ל"יוסף ניגון" יש למישהו?

יוסי אבגדה

משתמש רשום
מה
אגב, מה לדעתך הסולם הכי נח לנגן את זה ?
הכי נוח, זה שאלה מאד אינדבדואלית, יש אחד שהכי נח לו זה סולם לה מינור ויש אחד שמי מינור וכן הלאה, וגם בזה יש מי שיעדיף לה ויש רה, המקורי הוא דו פריגי, לכן כתבתי את זה בהתחלה בדו. היצירה הזאת, היא יצירה שאם תתאמן עליה בכמה וכמה סולמות [עם האקורדים], (אחרי שתצליח בלי להתייאש באמצע כמובן), תהיה קלידן ברמה אחרת בכלל.

א פיינער איד

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מה

הכי נוח, זה שאלה מאד אינדבדואלית, יש אחד שהכי נח לו זה סולם לה מינור ויש אחד שמי מינור וכן הלאה, וגם בזה יש מי שיעדיף לה ויש רה, המקורי הוא דו פריגי, לכן כתבתי את זה בהתחלה בדו. היצירה הזאת, היא יצירה שאם תתאמן עליה בכמה וכמה סולמות [עם האקורדים], (אחרי שתצליח בלי להתייאש באמצע כמובן), תהיה קלידן ברמה אחרת בכלל.
זה בדיוק העניין,
אני כמו רב עמך בית ישראל בתחילת דרכי ניגנתי בעיקר על לה מינור (כמובן דו מז'ור ולה פריגי)
בכמה החודשים האחרונים אני מתאמן רבות להרחיב את מעגל הסולמות, ואני מצפה ליום בו אוכל להוציא את הטרנספוזיטר אל מחוץ לחוק... (כמובן באורגן שלי)
כרגע אני כבר שולט ברמה די טובה בכמה וכמה סולמות בעיקר מינוריים,
אי"ה בהמשך אתקדם לפריגי,
שאלתי למי שרגיל לנגן בלה פריגי באיזו צורה יהיה לי נח לנגן את היצירה כך שגם בהמשך היצירה כשיש משחקים בסולם זה יזרום.
תודה מראש !
(יש לך גם אקורדים ליצירה ?)

יחזקאל בן יצחק

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
בדיוק לפני כמה ימים קיבלתי סרטון של אחיה בעצמו מדגים איך הוא מבצע את הניגון הזה
- כולל תווים ואקורדים!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה