תודה לכן, נשים טובות עין

שירה ב

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
כבר כתבתי לדבורי באישי
ואני אנצל גם את הבמה הזאת
הסיפור הזה פשוט מדהים!
והכתיבה שלך מטורפת
אני מוצאת את עצמי פשוט יושב מצומררת כשאני קוראת את הסיפור
אני יכולה להגיד לך שקונה משפחה רק בשביל הסיפור שלך,
כל שאר הכתבות- בונוס!!
המשיכי להנות אותנו

מלי

משתמש מקצוען
תודה ענקית דבורי, על שעות האיכות שאת מעניקה לנו (חבל שזה רק דקות בודדות בשבוע, אני בכ"א קוראת את הסיפור לאט, כדי שהסוכריה לא תגמר מהר:))
המשיכי לכתוב לנו!!!

יוניט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מצטרפת בחום לכל התגובות
אני משאירה את הסיפור הזה לסוף וקוראת לאט, שלא ייגמר....
אין על הכתיבה שלך, איזו רגישות, עוצמה בכל משפט. אני קוראת ובוכה!

על הדרך, פספסתי את העיתון של לפני שבועיים,
נראה לי ששם מתחיל המפנה עם נוגה... אני מסוקרנת נורא..
(לכאורה הפרק שבו מסופר על הארון שנפל(???) וכו'...)
מישהי יכולה להעלות?

דבורי, תמשיכי לענג אותנו בסיפורייך המדהימים! אבל פליז, שיקצו לך יותר מעמוד וחצי

עימודעילית

משתמש מקצוען
עימוד ספרים

עחאי

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אני גם רוצה להודות לך דבורי:
לא מבינה איך חלק מהנשים מחכות לשבת, מיד כשמגיע לי העיתון אני קוראת את הסיפור שלך(טוב בד"כ) סיפור מדהים! לא שיגרתי, חד, נוגע עמוק בנימי הנפש ומביא הרבה מחשבות!
התפנית עם נוגה מיוחדת.
בקיצור ממש תודה על הנאה גדולה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה