שיתוף תהליך מיתוג אנימטורי במיוחד:) אזהרה- זה מקפיץ...

נועה סבאן

סטודיו סבאן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ההנפשה מקפיצה את זה פי כמה...
אין ספק! כל לוגו שתתני לו דינאמיות בהנפשה יראה הרבה יותר מושך
לתת צבעוניות קצת יותר עליזה (רוויה) ואנימטיבית, כרגע היא קצת עכורה וכבדה לי ל"אנימטורית"
סקאלת הצבעים עדיין צבעונית ומעניינת, גם כשהיא פחות רוויה ומתאימה יותר לקהל היעד היוקרתי שמחפש אנימטורית ברמה מקצועית גבוהה.

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
סקאלת הצבעים עדיין צבעונית ומעניינת, גם כשהיא פחות רוויה ומתאימה יותר לקהל היעד היוקרתי שמחפש אנימטורית ברמה מקצועית גבוהה.

אני לא חושבת שזאת סקאלה יוקרתית
היא מידי צבעונית בשביל משהו יוקרתי
אז אם כבר צבעוני, הייתי לוקחת את זה עד הסוף למשהו תזזיתי, דיגיטלי שחי ובועט - לזה אני אני קוראת "אנימטורית".

פחות גוונים עכורים, עתיקים ונוסטלגיים משהו.

בכל אופן
כנראה עניין של טעם
והעיצוב משובח

אספקלריא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שילוב מדהים העיצוב של נועה סבאן עם ההנפשה של ברכי! שתיכן מוכשרות ברמה נדירה, תודה על השיתוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה