דרוש מידע תהלוכת השמיטה בבני ברק

מצב
הנושא נעול.

מייק 65

משתמש פעיל
צילום מקצועי
למישהו יש מידע כלשהו מתי זה יהיה, באיזו שעה, איפה, וכו'
תודה רבה!

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית

מייק 65

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אפשר לסגור את האשכול
חיפשתי ולא מצאתי...

sdesign

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
היום בע"ה 12.10.22 בשעה 4 ברחוב חזון איש בבני ברק

בלונדי

משתמש פעיל
בני ברק: אירוע השמיטה בבני ברק הסתיים לאחר חוסר תיאום של ההפקה בין תהלוכת המשאיות לבין שיירות השמחה מה שגרם לעצירה של כל העיר וחשש לסכנה.

*מידע בני ברק*

ישיבישער אמיתי

משתמש רשום
בני ברק:
אירוע השמיטה בבני ברק הסתיים לאחר חוסר תיאום של ההפקה בין תהלוכת המשאיות לבין שיירות השמחה מה שגרם לעצירה של כל העיר וחשש לסכנה.
מידע בני ברק

112123

משתמש מקצוען
ממש לא
הם פנו לדסלר פנו אח"כ לבן זכאי ומשם לירושלים ורבי עקיבא ועצרו ליד בית כנסת הגדול ושם הציבור רק בהתלהבות
לאורך כל הדרך רקדו ושרו להם והתברכו מפיהם
מאוד מרגש

112123

משתמש מקצוען
מה יש להשוות בין אברך שכל העולם עומד עליו כולו תורה כולו מצוות ופרנסתו 7 שנים לא בנמצא
אין להשוות
אבל בדיוק זה מה שריגש אותי שאפי' שזה איש אדמה עם ידיים מיובלות רוקדים סביבם אברכי משי לא בגלל אבטיחים מוצלחים שיצא להם אלא על מצווה אחת וזהו!!!!
לא על חיים שלמים של הקרבה ותורה
כי גם מצווה אחת עצומה כ"כ בעינינו וראוי שנתרגש ממנה

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
נו אני רואה שלא מבינים דברים פשוטים...
זה מאד יפה שהוא שומר שמיטה וכמובן צריך לכבד ואפשר גם לרקוד אבל מכאן ועד שאברך בשיא גאוותו ומכובדתו צריך להגיע ולהתכופף ולקבל ברכה זה נראה לי בזיון התורה!!!
כבודו אברך?
היית מוכן לוותר על 50% מהמלגה למשך שנה?
אז תחשוב שהחקלאי "עם הארץ" (לשיטתך) ויתר על 100% מההכנסות!!!
רק בגלל שהקב"ה אמר!!!
אז מה? אין לו זכות לברך אברכים?

סימי

משתמש מקצוען
זה מאד יפה שהוא שומר שמיטה וכמובן צריך לכבד ואפשר גם לרקוד אבל מכאן ועד שאברך בשיא גאוותו ומכובדתו צריך להגיע ולהתכופף ולקבל ברכה זה נראה לי בזיון התורה!!!
"גאוותו ומכובדתו" !
לא, בשיא גאוותו, שישאר מהצד וישמור על מעמדו... :(
בשמים, בכל אופן, ישנן אמות מידה אחרות ל"מכובדות" ולהערכה...
לא יודעת למה, אבל מריח לי פה גאווה, ולא דאגה לכבוד התורה...

בלונדי

משתמש פעיל
כנראה אתה לא מבין מה גודל הנסיון....
למה לא מנסיון הברכות מועילות מאוד, ומתקיימות, נראה לי שזה גם אומר משהו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה