רכבים תדלוק מוזל- קיים במציאות?

שירלא

משתמש רשום
האם באצעות תשלום מסויים(אשראי/פנגו/ וכד') ישנה הנחה על תדלוק??
אסביר למה כוונתי,
לפני תקופה ארוכה היה פרסום של רשת 'יש' על הנחה של 5%בתחנות 'פז'
ותשלום ב'ויזה' של 'יש'
כיום אין הנחה ב'פז'

למחזיקי אשראי MAX של 'ארגון המורים' -
יש הנחה של 28 אג' בתחנות 'מיקה' -האם ההנחה נחשבת משמעותית?

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
משמעותי תלוי כמה מתדלקים בחודש, אחד שיתדלק טנק אחד זה לא הפרש גדול. אבל אחד שממלא טנק כל 3-4 ימים זה יכול לצאת איזשהו סכום

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לרוב ההנחות על תדלוק זה הנחה בתדלוק בשירות מלא כך שאם אתה מתדלק שירות עצמי אין רווח
אכן מנסיון כמעט כל ההנחות כך.
פעם היה לי דלקן עם הנחה של 3 אגורות מהמחיר לשירות עצמי (תוספת שירות מלא בחינם למי שזה משמעותי בשבילו, מהנסיון שלי זה עוד 5 דקות לפחות בתחנת דלק)
אחרי תקופה ביטלו את זה והשאירו הנחה רק משירות מלא, למחיר של שירות עצמי.
אבל יש תחנות זולות יותר מהמחיר הרגיל, כמו התחנה בגבעת כח ליד אלעד, שלמיטב זכרוני זולים משמעותית לליטר מהמחיר של שאר התחנות.

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
המקום היחיד שאני מכירה שיש הנחות זה תחנת דלק אמיר בפרדס כץ ליד פז. יש שם הנחה של בערך 20 אג' לליטר למשלמים מזומן בימים א-ה בלבד!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה