קינוחים תבנית סיליקון וופל בלגי איפה ניתן להשיג?

פלמינגו.

משתמש מקצוען
מישהי יודעת איפה אפשר להשיג? (חנות או מקסימום גמ"ח)
אני לא יכולה להזמין מאלי אקספרס כי אני צריכה את זה לשבת הקרובה

תנו חיוך (-:

משתמש פעיל
מישהי יודעת איפה אפשר להשיג? (חנות או מקסימום גמ"ח)
אני לא יכולה להזמין מאלי אקספרס כי אני צריכה את זה לשבת הקרובה
בס''ד

שלום @פלמינגו.

אומנם לא כתובת למציאה של תבנית, אבל-
אפשר למצוא וופל בלגי מוכן קפוא בסופרים , באיזור הקפואים של מותג Branch & cranch..
במידה והדבר חשוב מאוד, ולא מוצאים תבנית, זו בהחלט יכולה להיות אלטרנטיבה מתאימה..
כמדומני, למותג יש גם ביגל אמריקאי וגם בלינצ'סים (הכשרות היא של בד''צ מחזיקי הדת, ou ומהדרין רבנות)

שווה לנסות !!

פלמינגו.

משתמש מקצוען
בס''ד

שלום @פלמינגו.

אומנם לא כתובת למציאה של תבנית, אבל-
אפשר למצוא וופל בלגי מוכן קפוא בסופרים , באיזור הקפואים של מותג Branch & cranch..
במידה והדבר חשוב מאוד, ולא מוצאים תבנית, זו בהחלט יכולה להיות אלטרנטיבה מתאימה..
כמדומני, למותג יש גם ביגל אמריקאי וגם בלינצ'סים (הכשרות היא של בד''צ מחזיקי הדת, ou ומהדרין רבנות)

שווה לנסות !!
אני צריכה את התבנית לגלידה

ברכי H

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
לי יש תבנית של 4 בבני ברק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה