דרוש מידע תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות נגד עיריית קריית גת בעניין ארנונה

יעקב אב

משתמש מקצוען
תקרא יותר טוב לפני שאתה מגיב
או שאתה לא מבין בענייני משפט
וכך ההוא שבא להגיד לי שיזרקו אותי מכל המדרגות וכו'
לא לזה התכוונתי
לא שאני רוצה שיגידו לי או קיי על כל מה ששאלתי אבל לא חיפשתי תשובות מהשערות וכדו' אלא תשובות ממי שמנוסה או שמתמצה קצת
פעם הפורום הזה היה יותר עניינית
איש את רעהו "יעזורו"
איש נחמד.
אין טענות על עצם החוב יש טענות על הוצאות אכיפה וקנסות
ועל זה הם חייבים לשלוח התראה מראש
במקום שהחוב הוא ברור כמו ארנונה, החובה לשלוח התראה לפני ריבית הוא ממש לא ברור ותוכל לברר זאת אצל עו"ד, או לחילופין לחפש בגוגל בפסקי דין דומים. אגב יש לי ניסיון מניסיון תביעה דומה אבל אלכ"ל.

אהרן מ.

משתמש צעיר
בהחלט מומלץ שפעם הבאה תלך לעו"ד ותשלם לו 1000 ש"ח ייעוץ....
שאלת שאלה בפורום של אנשים רגילים שניסו לעזור לך תוך הקדשת זמנם.
ממש מוזר שעוד יש לך תלונות,
כאילו שאלת בפורום של עו"ד שאח"כ ישלחו לך חשבונית על הייעוץ.
זה פורום של 'איש את רעהו' לא 'שאל את המומחה'

אני בהחלט מקבל את את מה שאתה כתבת כאן ובאמת מגיע תודה לכל מי שניסה לעזור, ולך במיוחד. ואיתך הסליחה אם זה היה נשמע שאני בא אליך בטענות, הפוך אני מעריך אותך מאוד שביררת את העניינים וגם כשהיה לך טעות לא התביישת ותיקנת מיד ועוד הבאת לי הרבה מידע טוב

ובכל זאת אני חושב שכשכתבתי את השאלה שלי ועל מה אני פונה אליכם ובתוספת לזה הוספתי מה שהוספתי ב- נ.ב, בסוף המודעה כדלהלן:

השאלה שלי האם זה אפשרי לתבוע גם העירייה וא"כ מה אני כותב בפרטי הנתבע

מי שיש לו נסיון וידע או עצה בדבר אשמח לשמוע
תודה רבה

נ.ב. אם מישהו רוצה להציע לי שלא שווה את הבלגן אז לא לתשובות האלו אני מחכה, אני עסוק מכף רגל ועד ראש ועכ"ז אני מרגיש שאני חייב להשתדל להוציא את הצדק לאור ושהעירייה תתחיל לתת שירות
זה מאוד מעצבן ומתסכל שאנשים עונים לך שיזרקו אותך מכל המדרגות למרות שאתה רואה ממה שהם כותבים שאין להם מושגים בעינייני משפט אבל הם יודעים שיזרקו אותך מכל המדרגות

וגם ההוא שכתב לי שיזרקו אותי מכל המדרגות אני דן אותו לזכות שלא היה לו כוח לקרוא את כל מה שכתבתי וקרא רק את תחילת הסיפור ובגלל זה הוא הגיב כך

ושוב תודה ל "כל" אלו שהגיבו לשאלתי (ללא יוצא מהכלל) ורצו לעזור לי

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה