תאריך תשלום מס הכנסה שלילי

ספרנוביץ

משתמש פעיל
הגשתי בקשה למס הכנסה שלילי בשבוע האחרון שהיה אפשר להגיש וקיבלתי הודעה שאני זכאית.[אני שכירה].
רציתי לדעת מתי אני אמורה לקבל את זה בחשבון.
(בזמנו קיבלתי הודעה עם תאריכים אבל כעת אני לא מוצאת את זה).
אשמח למידע.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חצי ב 01.2017 או קצת לפני, והחצי השני ב-04.2017

תותח שיווקי

משתמש פעיל
תשלום ראשון 15.1.17
תשלום שני 15.4.17
על פי רוב מקדימים בכמה ימים, בפרט את של אפריל שזה יוצא בסיבות פסח

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
יש את המוקד מידע, 4954*
אבל תצטרכי להקיש מספר תביעה שמופיע על הדף שקבלת המדואר.

מוטיבציה

משתמש צעיר
שאלה ליודעי החוק:
כתוב שם שאם חלקך בדירה שניה אינו עולה על 50%.

הדירה השניה שלי ממושכנת לבנק בכ50%.
האם המישכון הופך את חלקי ל50%?
כי עוד אמרה לי שבפועל אם יקרה חלילה משהו, הזכות של הבנק לקחת את חלקו בדירה.
אבל תכלס נראה לי שהוא לא הבעלים ש הדירה.
אבל הנוסח הוא בכל זאת שזכותי בדירה אינו עולה על 50%
ויש לבנק זיכיון.
האם זה נחשב?

כי שנה שעברה הגשתי, ואז ראיתי את ההצהרה לאחר ההגשה, לכן הפסקתי לטפל בנושא, הם ביקשו עוד מסמכים, ולא שלחתי להם ודי.
עד שראיתי ייום אחד בהפתעה שנכנס לי סכום די גדול מהם.
השנה החלטתי להגיש על סמך הקטע עם המשכנתא שחלקי אינו עולה על 50% לדעתי.
זה סוג של ויכוח בין עו"ד לבית המשפט על פרצות בחוק בעטיו של ניסוח..
התקשרתי לרב והוא אמר שלפי איך שהולך בחוק.
הבעיה היא שאין לי את מי לשאול.

כי עו"ד יקח לי כסף על פגישה, (את הקודמת שאלתי בהזדמנות שנפגשתי איתה), ואם אשאל אותם, אני רועדת שיקחו לי את הסכון רטרואקטיבית, וכך אפסיד בבת אחת.
ומה עוד שניתן להתווכח עם לשון החוק.

מישהו יודע את החוקיות בענין?
אני טועה או יכולה לצדוק?

גילול

משתמש מקצוען
לפני הכל,
את הבעלים היחיד של הדירה ?

כי ברגע שהדירה שייכת לזוג, לכל אחד מהם חלק של 50% בדירה.

אם זה רק על שמך אז אני לא יודעת לעזור.

ספרנוביץ

משתמש פעיל
כמדומני שהיה פרסום שמקדימים את תשלום המענק עבודה להיום, האם זה נכון?
ואם כן מתי זה אמור להשתקף בחשבון?

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לכל השואלים
זה מה שמופיע באתר רשות המסים :
כנראה שישתקף בחשבונות מחר....

כ"ה אדר תשע"ז

23 מרץ 2017

​שר האוצר משה כחלון ומנהל רשות המסים, משה אשר הודיעו היום כי התשלום האחרון של מענק עבודה לשנת המס 2015, בסכום כולל של כ-390 מיליון ₪ יוקדם ויועבר לחשבונות הבנק של כ-262,000 שכירים זכאים ביום רביעי ה-29 במרץ, כשבועיים לפני המועד הקבוע בחוק, זאת כדי לאפשר להם להיעזר בכספי המענק לקראת חג הפסח שבפתח. רשות המסים שילמה עבור שנת המס 2015, למעלה מ-1 מיליארד ₪ לכ-273,000 זכאים.
למענק עבודה עבור שנת המס 2015 זכאים שכירים ועצמאים שבשנה זו מלאו להם 23 והיה להם לפחות ילד אחד שטרם מלאו לו 19. וכן, שכירים ועצמאים ללא ילדים ובלבד שמלאו להם 55 בשנת 2015. ההכנסה החודשית הממוצעת בשנת 2015 של העומדים בכל תנאי הזכאות צריכה להיות גבוהה מ-2,050 ₪ ונמוכה מ-6,660 ₪.

זכאים למענק עבודה יכולים להגיש בקשות לקבלת המענק באחת משתי אפשרויות: הראשונה, בקשה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות (לחץ כאן לכניסה להגשת בקשה מקוונת למענק עבודה), אותה יכולים להגיש מי שהגישו בקשה למענק עבודה בשנתיים האחרונות. השנייה - בכל אחד מסניפי וסוכנויות דואר ישראל. כלל, הליך הגשת הבקשה הינו פשוט וידידותי, הוא אינו כרוך בתשלום ואין צורך להיעזר בשירות בתשלום לסיוע בהגשת הבקשה. נזכיר כי תשלום המענק מופקד במועדים הקבועים בחוק ישירות בחשבונות הבנק של הזכאים וכתוספת נטו לשכר מעבודה.

נחמן22

משתמש חדש
אני הגשתי בקשה לפני שבוע בדואר ישראל איפה אני אמור לקבל את ההודעה האם אני זכאי או לא והאם הבקשה שהגשתי זה לשנת 2018 או 2017 אם הגשתי בתחילת חודש יולי 2018

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה