עזרה תאונה קלה

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בבוקר חטפתי מכה קלה מרכב שלא עצר מספיק בזמן.
המשכתי מיד ללכת ולא הרגשתי כלום חוץ ממכה חזקה בצד הגוף.
כאבים חזקים כמו של מכות יבשות.
האם יש טעם ללכת לבדוק את זה?
הכאבים קצת התגברו בשעות האחרונות אבל הבנתי שזה נורמלי למכות יבשות...

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני אישית הייתי הולך להיבדק

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר גם לתבוע ביטוח אם הולכים תוך יומיים לטרם
גם אם לא קרה לי כלום ב''ה חוץ מכמה כאבים?
ואני לא במיוחד בקטע לתבוע אף אחד.
חוץ מזה שמרוב הלם ובהלה המשכתי לרוץ לדרכי ולא לקחתי פרטים.

חוחית

משתמש סופר מקצוען
גם אם לא קרה לי כלום ב''ה חוץ מכמה כאבים?
ואני לא במיוחד בקטע לתבוע אף אחד.
חוץ מזה שמרוב הלם ובהלה המשכתי לרוץ לדרכי ולא לקחתי פרטים.
הנהג/ת לא בסדר שלא נתנו לך פרטים מיוזמתם.
וברור שחשוב לבדוק!!!

פ.נ

משתמש מקצוען
תמיד טוב לבדוק
אך פעם לא יזיק...
אני גם כן עברתי תאונה רכב העיף אותי ובשעת התאונה קיבלתי מכה אבל לא כזה הרגשתי אחרי חצי יום פשוט הכאבים התחילו ברמה של כאבים הזויים...
בדקתי היה מתיחה בגיד

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כל אלו שאומרים להיבדק, אתם במקרה כזה הייתם רצים להיבדק או שרק עכשיו אתם אומרים ככה?
אני שואלת ברצינות כי אני רוצה לדעת מניסיון מה עושים בכזה מצב.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
אם אין את מי לתבוע אפשר לתבוע את קרנית.
אבל חובה תיעוד רפואי סמוך לארוע.
מקסימום עד יום אח"כ וחובה הדגשה במסמך הרפואי שהכאבים הם מהתאונה.

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תמיד טוב לבדוק
אך פעם לא יזיק...
אני גם כן עברתי תאונה רכב העיף אותי ובשעת התאונה קיבלתי מכה אבל לא כזה הרגשתי אחרי חצי יום פשוט הכאבים התחילו ברמה של כאבים הזויים...
בדקתי היה מתיחה בגיד
אז אני אפילו לא עפתי.
רק חטפתי מכה תוך כדי הליכה ורצתי הלאה כדי להספיק את האוטובוס...

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם אין את מי לתבוע אפשר לתבוע את קרנית.
אבל חובה תיעוד רפואי סמוך לארוע.
מקסימום עד יום אח"כ וחובה הדגשה במסמך הרפואי שהכאבים הם מהתאונה.
אין לי ענין לתבוע אף אחד.
סתם לשם הסקרנות, מי זה קרנית?

פ.נ

משתמש מקצוען
כל אלו שאומרים להיבדק, אתם במקרה כזה הייתם רצים להיבדק או שרק עכשיו אתם אומרים ככה?
אני מנסיים רצתי ללהיבדק אפילו בלי טביעה..
רק בשביל הרוגע

אילה ג

משתמש פעיל
אין לי ענין לתבוע אף אחד.
סתם לשם הסקרנות, מי זה קרנית?
מי זה ה"אף אחד" הזה שאן לך ענין לתבוע אותו?
כולו זה לא את הנהג הפוגע, זו חברת הביטוח של הרכב שמקבלת בדיוק על זה תשלומים ענקיים כל חודש מבעלי רכבים.
מה שתקבלי מהם זה אפילו לא מעשרות שלהם.
תפני לעו"ד ארז עזרא מניסיון של חברה, כתבתי פה השבוע את הפרטים שלו, אין לי כרגע.

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מי זה ה"אף אחד" הזה שאן לך ענין לתבוע אותו?
כולו זה לא את הנהג הפוגע, זו חברת הביטוח של הרכב שמקבלת בדיוק על זה תשלומים ענקיים כל חודש מבעלי רכבים.
מה שתקבלי מהם זה אפילו לא מעשרות שלהם.
תפני לעו"ד ארז עזרא מניסיון של חברה, כתבתי פה השבוע את הפרטים שלו, אין לי כרגע.
העו''ד הזה קשור לחברת קרנית?
ומה זה קרנית בעצם?
אין לי טיפת מושג בעניינים האלו.

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
בכנות, ולפי תיאור הפגיעה שתארת - כנראה שלא הייתי הולכת עכשיו להיבדק. אבל מחר אם הכאבים ממשיכים - לחלוטין כן.
כחובשת, אני יכולה להמליץ לך שלא לוותר על זה. בוודאי אם הכאבים יתגברו. למרות שזה אולי יתברר כשום דבר, במקרים הנדירים בהם כן קרה משהו - בדיקה מהירה היא סופר חשובה.
לפי התיאור שלך נפגעת מהצד ולא הועפת, הפגיעה הייתה מהצד הקדמי של הרכב? באזור המותניים או נמוך יותר?

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בכנות, ולפי תיאור הפגיעה שתארת - כנראה שלא הייתי הולכת עכשיו להיבדק, אבל מחר אם הכאבים ממשיכים - לחלוטין כן.
כחובשת, אני יכולה להמליץ לך שלא לוותר על זה. בוודאי אם הכאבים יתגברו, למרות שזה אולי יתברר כשום דבר. במקרים הנדירים בהם כן קרה משהו - בדיקה מהירה חשובה מאד.
לפי התיאור שלך נפגעת מהצד ולא הועפת, הפגיעה הייתה מהצד הקדמי של הרכב? באזור המותניים או נמוך יותר?
תודה על הכנות והפירוט.
הפגיעה היתה מהצד הקדמי של הרכב, תוך כדי הליכה. לא ממש באיזור המותניים יותר באיזור הירך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה