דרוש מידע שר הבריאות אוריאל בוסו

מצב
הנושא נעול.

פרידא

משתמש מקצוען
בס"ד
לצורך התערבות של שר הבריאות בטיפול חיוני של קרוב לפיקוח נפש, אני צריך מייל או טלפון של שר הבריאות או מי מעוזריו, אשמח מאוד למי שיוכל לעזור..
בשורות טובות ורפואה שלימה לכל עם ישראל.
הטלפון של אריאל בוסו - 0542155255

יודי יהודה

משתמש צעיר
ש"ס
1. אריה דרעי - 0545500500
2. יעקב מרגי - 0504963737
3. יואב בן צור - 0502222861
4. מיכאל מלכיאלי - 0542040502
5. חיים ביטון - 0525990000
6. משה ארבל - 050-649-6621
7. ינון אזולאי - 0548410105
8. משה אבוטבול - 0527304050
9. אוריאל בוסו - 0542155255
10. יוסף טייב - 052-561-0206
11. אברהם בצלאל - 054-404-1055
נשמח אם תעדכן אם מישהו ענה ועזר או שאתה עדיין בחצי הראשון שאתה מחכה שיענו

עובד אלוקים

משתמש צעיר
תודה לכל המגיבים,
הנושא שלי הוא לגבי התנהלות כושלת של בית חולים מסויים, בטיפול דחוף מסויים, ועקב ההתנהלות של בית החולים אנו מנועים מלקבל טיפול בבית חולים אחר, אנו צריכים את התערבות השר כדי לטפל בעניין, ולכן זה לא עניין של יועץ רפואי, זה עניין מערכתי של התנהלות שירותי בריאות,
בכל אופן אם יש למישהו דרך להשיג את השר או אחד מעוזריו עדיף במייל יבורך מפי עליון.
שלחתי פניה למוקד "קולהבריאות" לפני חודשיים וגם שלחתי למייל של מוקד הבריאות ולא התקבלה שום תגובה...

yehudam

משתמש מקצוען
תודה לכל המגיבים,
הנושא שלי הוא לגבי התנהלות כושלת של בית חולים מסויים, בטיפול דחוף מסויים, ועקב ההתנהלות של בית החולים אנו מנועים מלקבל טיפול בבית חולים אחר, אנו צריכים את התערבות השר כדי לטפל בעניין, ולכן זה לא עניין של יועץ רפואי, זה עניין מערכתי של התנהלות שירותי בריאות,
בכל אופן אם יש למישהו דרך להשיג את השר או אחד מעוזריו עדיף במייל יבורך מפי עליון.
שלחתי פניה למוקד "קולהבריאות" לפני חודשיים וגם שלחתי למייל של מוקד הבריאות ולא התקבלה שום תגובה...
הביאו כאן את הטלפון שלו חייגתם?

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
תודה לכל המגיבים,
עסקנים יכולים לעזור לך גם בנושאים כאלה, יש להם גם ידע פרקטי

חוחית

משתמש סופר מקצוען
תודה לכל המגיבים,
זה מצוין
תפנו למבקר המדינה
חודשיים זה המון זמן-הם אמורים להגיב עד 45 יום.

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הבנתם הם עוד לו ענו לו או שענה לו איזה סודני ואמר לו שזה קו טוקמן והוא לא מבין בענייני בריאות
אחר כך תגידו שאני מכפיש גם זה המציאות ואף גרועה בהרבה
אתה יודע משהו שאנחנו לא יודעים?
לא ידוע אם ענו או לא.
וכן!
אתה בהחלט מכפיש בלי שום סיבה.
מאיפה השנאת חינם הזו?

yehudam

משתמש מקצוען
הבנתם הם עוד לו ענו לו או שענה לו איזה סודני ואמר לו שזה קו טוקמן והוא לא מבין בענייני בריאות
אחר כך תגידו שאני מכפיש גם זה המציאות ואף גרועה בהרבה
ועכשיו כולם כפיים באמת עד עכשיו לא הבנו.

יודי יהודה

משתמש צעיר
ועכשיו כולם כפיים באמת עד עכשיו לא הבנו.
אני מברך אותך שלעולם לא תזדקק לשירותי הבריאות בישראל
אבל אם תצטרך תבין מה כתבתי זה בסך הכל נובע מתסכול ומחוויות לא טובות שעברנו בבתי החולים וכן בזמן ליצמן תקשיב טוב הייתי מרים טלפון עונים ישר או הוא או בבציק בזמנו היה שולח מייל במקום למנהל בית החולים ופעם אחת הוא היה אפילו בביקור עם המנהל ניגשתי אליו במקום הוא דיבר עם המנהל וללא קשר גם בדברים שקשורים לשאר דברים טלפון למקלב 2 דקות הבן שלו מתקשר ופותר את הבעיה עד כמה שזה קשור אליו
אבל לצערי שרי שס לא זמינים לציבור בכלל ואכמ"ל בינתיים לא ראיתי שהמספרים שפורסמו ענו למישהו .......

מנחם ט

משתמש פעיל
רמ״ט הבריאות והפנים - אוזן ישראל 052-5402699
יועץ כנסת ממשלה - שבתאי יוסי - 058-7668468
מנהלת לשכה - ויזאן רבקה - 054-2338911
יועצת השר לענייני נשים ומשפחה ביטון אורה - 050-2646886
לשכה בריאות: 02-5081325
דוא״ל בריאות: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
יועץ בבריאות - אילוז ישראל 054-4201114
פניות ציבור בריאות - קורן נתי - 054-3112224
פניות ציבור בריאות - כהן יהודה - 053-8501324

השר אוריאל בוסו -052-2155255
לשכה: 02-6408396, 02-6408376
דוא״ל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
חקיקה - פנחס מאיר 052-4404443
דובר - מור יוסף נתי 050-2222942
עוזר אישי ונהג - הופמן ראובן - 054-7656278

תנסי עם אחד מהמספרים הנ"ל, ישראל אילוז ענה לי בעבר.
בנוסף אפשר דרך ח"כ משריקי יו"ר ועדת בריאות 054-679-7626.
בהצלחה

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
מנסיון
יוסטמן מאוד עוזר בתחום משרד הבריאות
אחפש את המספר או המייל

ממש עזר לנו לפני תקופה
אח"כ נתתי את המספר לקרובי משפחה שנתקעו עם משהו בתחום
וגם הציל אותם
עושה מכל הלב, ולא מכיר/הכיר/ יכיר אותנו בכלל.

יודי יהודה

משתמש צעיר
רמ״ט הבריאות והפנים - אוזן ישראל 052-5402699
יועץ כנסת ממשלה - שבתאי יוסי - 058-7668468
מנהלת לשכה - ויזאן רבקה - 054-2338911
יועצת השר לענייני נשים ומשפחה ביטון אורה - 050-2646886
לשכה בריאות: 02-5081325
דוא״ל בריאות: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
יועץ בבריאות - אילוז ישראל 054-4201114
פניות ציבור בריאות - קורן נתי - 054-3112224
פניות ציבור בריאות - כהן יהודה - 053-8501324

השר אוריאל בוסו -052-2155255
לשכה: 02-6408396, 02-6408376
דוא״ל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
חקיקה - פנחס מאיר 052-4404443
דובר - מור יוסף נתי 050-2222942
עוזר אישי ונהג - הופמן ראובן - 054-7656278

תנסי עם אחד מהמספרים הנ"ל, ישראל אילוז ענה לי בעבר.
בנוסף אפשר דרך ח"כ משריקי יו"ר ועדת בריאות 054-679-7626.
בהצלחה
הוא לא חיפש מספרים הוא חיפש שמישהו יענה וגם יטפל והמציאות היא שלליצמן היית מתקשר לפלאפון והיו עונים ולפלאפון שפירסמו שהוא של בוסו לא ענו

MP3+

משתמש פעיל
הוא לא חיפש מספרים הוא חיפש שמישהו יענה וגם יטפל והמציאות היא שלליצמן היית מתקשר לפלאפון והיו עונים ולפלאפון שפירסמו שהוא של בוסו לא ענו
יש לי רעיון גאוני.
אם אתה כל הזמן מדגיש את הנקודה שליצמן היה עונה אבל בוסו.... ועוד פעם אבל בוסו...
אולי שיתקשר לליצמן שיבקש מבוסו לענות לו;)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה