עזרה שרשור תיבות טקסט מה פיספסתי?

יוסק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני מעצב לוח ללימודים מכיל יום, חודש שבוע, מה צריך ללמוד בכל יום וכו'
עשיתי תיבות טקסט במאסטר כל נתון בשכבה אחרת
כל נתון מקושר 5 תיבות בעמוד א ו5 תיבות בעמוד ב וכן קישרתי את הנתון לשני העמודים
אחרי שהכל מקושר הלכתי לעמוד הראשון ובהעתק לימי השבוע שפכתי את המלל בתיבה הרצויה במקש שיפט ואכן זה עשה את העבודה
אבל כשאני שופך את המלל השני נגיד יום בחודש בתיבה הרצויה בעמוד הראשון הוא רק עושה קישורים לעמוד ב לכל אורך החוברת
ניסיתי כמה פעמים וכל פעם מה ששפכתי ראשון היה בסדר על שני העמודים לכל אורך החוברת אבל המלל של הנתון השני והשלישי וכו' לא מייצר לי תיבות משורשורת לעמוד א' לכל אורך
מה אני לא עושה כמו שצריך
אני מקווה שהובנתי
אם יש אחד שיכול להאיר את עיני בזה חרשתי כבר את האתר
בכל הכבוד הראוי

יוסק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
האם יש מישהו שיכול לעזור או לשים לינק למקומות המסבירים נושא זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה