אלי-אקספרס שרשור הלהיטים הגדולים!

haiosi

משתמש פעיל

haiosi

משתמש פעיל
בקבוק מים פלסטיק שקוף 2 ליטר- נדיר באיכותו

קניתי לאשתי לתחילת שנה והייתי צריך להזמין לכל החברות שלה שראו אותו

איכות מצוינת וכמעט בחינם למי שיודע כמה הוא עולה בארץ!

ק.ש. מניסיון מוצלח מאוד!
בדרך כלל, מה שמביאים לילדים לבית ספר זה חצי ליטר או ליטר.
2 ליטר זה גדול מהממוצע. זה לא גדול מידי? לדעתך זה לא מיועד לילדים?

haiosi

משתמש פעיל
מגן מזרן מעולה
קיים גם במידות יחיד:
4.9 2857 חוות דעת ౹ 10,000+ נמכר
ק.ש.
המחיר של זה, 50 ש"ח, זה לא כזה מחיר מציאה, זה המחיר פחות או יותר במשנת יוסף. לא?

haiosi

משתמש פעיל
להיט אדיר!
ראש מקלחת עם זרם חזק בטירוף, מניסיון, חסך לנו 50 ש"ח בחודש מהחשבון של המים...
שימו לב לבחור את הצבע הזה:
Upgrade Gold G371B
זה הדגם עם האפשרות לכוון את עוצמת המים.

ק.ש.

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
בדרך כלל, מה שמביאים לילדים לבית ספר זה חצי ליטר או ליטר.
2 ליטר זה גדול מהממוצע. זה לא גדול מידי? לדעתך זה לא מיועד לילדים?
לילדים אולי לבית או לטיולים זה מצוין. לא לבית הספר נראה לי. למבוגרים זה מעולה

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
שואב אבק ניידים/נטענים ולא רק- המובילים- דירוגים הזויים!

ק.ש.

blue eagle

משתמש מקצוען

blue eagle

משתמש מקצוען

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
מגגון אוזניות bluetooth עם דירוגים משוגעים!

ק.ש.

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
ו2 אלו של Lenovo מחייבים פוסט מיוחד!

100000 קניות- דירוג 4.9- ומעל 22 אלף/35 אלף הזמנות- מוצר משוגע!

ק.ש.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
המחיר של זה, 50 ש"ח, זה לא כזה מחיר מציאה, זה המחיר פחות או יותר במשנת יוסף. לא?
לא כולם קונים באליאקספרס בגלל מחיר... אני לא סובלת את הקטע של האיסוף בארגון הנ"ל. פעם אחת הספיקה לי...

בכל מקרה, כאן יש ביותר זול:
4.7 2791 חוות דעת ౹ 10,000+ נמכר
4.9 1398 חוות דעת ౹ 5,000+ נמכר
ק.ש.

נערך לאחרונה ב:

יוסףף

משתמש רשום
שימו לב
לכל מי שממליץ כאן על כרטיסי זיכרון ודיסק אונקי או כל אמצעי אחסון
לכתוב בהמלצה שלא כדאי להשים קבצים חשובים או קבצים שלא מגובים
החיסכון של כמה שקלים לא שווה בשביל העגמת נפש (והעלות שחזור אם אפשרי בכלל לשחזר) שיש בכל האמצעי אחסון שיש בעלי אקספרס
בהרבה מהמקרים הזיכרון שמציינים שיש באמצעי אחסון זה מזוייף, ואז כשמים יותר מדי קבצים המערכת קבצים קורסת ואז מתחילה החגיגה
לא אומר של קיים אמצעי אחסון טובים, אני הזמנתי כמה(בעבר כשלא ידעתי עד כמה זה יכול ליהיות מזוייף) ועובד לי שנים, אבל שוב פעם לא כדאי לקחת סיכון

שימו לב
לכל מי שממליץ כאן על כרטיסי זיכרון ודיסק אונקי או כל אמצעי אחסון
לכתוב בהמלצה שלא כדאי להשים קבצים חשובים או קבצים שלא מגובים
החיסכון של כמה שקלים לא שווה בשביל העגמת נפש (והעלות שחזור אם אפשרי בכלל לשחזר) שיש בכל האמצעי אחסון שיש בעלי אקספרס
בהרבה מהמקרים הזיכרון שמציינים שיש באמצעי אחסון זה מזוייף, ואז כשמים יותר מדי קבצים המערכת קבצים קורסת ואז מתחילה החגיגה
לא אומר של קיים אמצעי אחסון טובים, אני הזמנתי כמה(בעבר כשלא ידעתי עד כמה זה יכול ליהיות מזוייף) ועובד לי שנים, אבל שוב פעם לא כדאי לקחת סיכון
אמצעי הזיכרון שאני המלצתי עליהם אמינים, מבדיקה.
חוץ מזה שגיבוי תמיד צריך לעשות, גם ה"אמינים" לפעמים מפסיקים לעבוד.
ולא משנה איזה חברה או אם קנית אותם בארץ במחיר יקר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה