שרטוט ארון קודש (העיצוב כבר נעשה)

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
בס"ד

שלום וברכה,
יש לי ארון קודש שעצבתי בתלת מימד,
אין לי זמן לשרטט אותו,
האם מישהו מעוניין,
אם כן,
אסביר איך נעשה זאת, למעוניינים (זה מאוד פשוט, עשיתי זאת בעבר).

נא שלחו לי למייל,
כיצד אתם מתמחרים את העבודה (מה המחיר לשעה).
המייל - <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תודה מראש.

נ.ב.
אם העבודה השת"פ יתבצע לשביעות רצוני ורצון הלקוח,
בעז"ה בלנ"ד יש אפשרות להמשך שת"פ.

מוריה מועלם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אני יכולה לעשות את זה
ז"א אומרת תשלחי לי נראה במה מדובר

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
קבלתי הרבה תגובות בפרטי, תודה רבה לכולם.
מספר נקודות -
א. אני איש ולא אישה. :) למרות השם.
ב. נא לשלוח אלי דוגמאות, ולא שאתקשר בחזרה,
אין לי הרבה זמן להתעסק עם זה.
ג. כרגע לארון המדובר, הלקוח רוצה עיצוב שונה, בשל העלות של הארון הנוכחי.
כך שזה ימתין קצת. אבל בסופו של דבר זה יגיע. בעז"ה.
ד. למי שלא חזרתי, סליחה, יש לי עומס של פניות ועובדות שונות.
תודה וסליחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה