דרוש מתכון שקולד צ'יפס קרמל - מה עושים עם זה?

נעמה :)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היי,
קניתי שוקולד צ'יפס קרמל כי היה זכור לי שראיתי פה מתכון למשהו עם המוצר הזה.
תכל'ס, לא מצאתי בחיפוש...
יש לכם רעיונות?
למה מתאים?
מעדיפה יותר בכיוון של עוגות וקינוחים ופחות עוגיות, אבל הכל יתקבל בברכה!
תודההה

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוסיפים לעוגיות שוקולד צ'יפס כגיוון.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוסיפים לעוגיות שוקולד צ'יפס כגיוון.
מקשטים בראוניז וקינוחי כוסות.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פאי שוקולד וקרמל
אפשר מתכון?
תודה!!
מקשטים בראוניז וקינוחי כוסות.
איזה סוג קינוחי כוסות? משהו וניל פשוט?
יכול ללכת נגיד עם ההצעה שלך לפירורי גליליות כשטרויזל, (מאשכול אחר) גלידה (איזו???) באמצע וקישוט בשוקולד צ'יפס קרמל?
תודה!!

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
נעמה באותו אשכול יש לי קינוח אוריאו שמצפים בגנאש.
את הגנאש אפשר לקשט בפצפוצים הנ"ל.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אפשר מתכון?
תודה!!

איזה סוג קינוחי כוסות? משהו וניל פשוט?
יכול ללכת נגיד עם ההצעה שלך לפירורי גליליות כשטרויזל, (מאשכול אחר) גלידה (איזו???) באמצע וקישוט בשוקולד צ'יפס קרמל?
תודה!!
בבקשה
במקום הקישוט שאני עשיתי למעלה, פשוט ת]זרי מסגרת של השוקולד צ'יפס קרמל.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
העני, כנראה הקישור לחכמת ואני לא שם :(
יש מצב שאת מעתיקה לפה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה