דרוש מידע שקד שלישי מוגדל, ניתוח או הומיאופתיה?

MRF

משתמש מקצוען
אני ניסיתי הומאופתיה לא דווקא לשקד שלישי אלא נחירות בשינה וליחה מרובה
שווה כפרות
אפילו ההומאופתית המדופלמת [אחת ידןעה] לא חזרה אלי כששאלתי אותה למה זה לא עוזר [ניסיתי פעם אחת שינוי בטיפות ואח"כ כבר לא חזרה או ענתה לי]
ואת האמת, כשעושים את זה, לא מבינים בדיוק איך זה אמור לעזור
טיפה אחת מהולה במים, לא זוכרת בדיוק את ההגדרות...

פנדורה

משתמש מקצוען
בא לי בזמן.
הבן שלי בן 4 נושם בכבדות, מנוזל באופו קבוע, נוחר
נראה לי נלך על ניתוח

MRF

משתמש מקצוען
בא לי בזמן.
הבן שלי בן 4 נושם בכבדות, מנוזל באופו קבוע, נוחר
נראה לי נלך על ניתוח
רק אולי קודם תעשי בדיקת אלרגיה
לפעמים זה נובע מזה ולא יעזור ניתוח אלא אם אמרו לכם שזו הבעיה
אני שמתי לב שצריך להשכיב על 2 כריות [אחת קצת לפני השניה שיהיה נוח] על הצד ואז אין נחירות

devMode

משתמש פעיל
הומיאופטיה מלבד מה שזה בזבוז זמן וכסף, זה גם חשש איסור תורה לדעת הגרי"ש אלישיב

פעלול

משתמש רשום
אנחנו עשינו ניתוח לילדה בת שלוש, והיה שינוי מיידי. לא האמנתי שזה יעזור עד כדי כך. שינה טובה בלילה, חסל סדר נזלות ונחירות,
ממליצה מאד!

Oops

משתמש פעיל
אנחנו עשינו ניתוח לילד בן שלוש
לא יאומן ההבדל
לא רק שהתחיל לישון רגוע בלי נחירות ושינויי תנוחה
אלא שנהיה ילד חיוני ועירני!! כנראה שלא ישן טוב בלילות ואפילו לא ידענו, חשבנו שהוא ילד שקט ובישן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה