בשרי שפודי עוף עסיסיים-

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כ-15 יחידות

6 חתיכות חזה עוף מופרדות מהעצם, חתוכות לקוביות לא גדולות
4 כפות שמן
1 כפית מלח
מעט פלפל שחור
1 כפית תבלין לשווארמה
1/2 כפית פפריקה
1 כפית אבקת שום

מכניסים את קוביות חזה העוף לקערה ויוצקים מעליהם שמן. מוסיפים תבלינים ומערבבים היטב לכיסוי של הקוביות בתערובת התיבול.
משפדים קוביות חזה עוף מתובלות על שיפוד. אפשר להשחיל בצל ועגבניות שרי בין הקוביות.
מניחים בתבנית מרופדת בניר אפיה. מכסים את חלקי השיפוד שאין עליהם עוף בניר כסף. צולים ב 200 מעלות כ-8 דקות.
אפשר לצלות על מנגל או פלנצ'ה
IMG_9757_800x533.jpg

דרך חדשה

משתמש מקצוען
תודה
איך מחממים אח"כ
עשיתי לשבת משהו דומה ומאד התייבש לי בחימום(מכוסה) על הפלטה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
תודה
איך מחממים אח"כ
עשיתי לשבת משהו דומה ומאד התייבש לי בחימום(מכוסה) על הפלטה
מכינים טרי.
או מכינים ברמה שאכילה אבל לא לגמרי מוכנה ומניחים על הפלטה להמשך בישול. רק צריך להיות מבושל דיו לפני שבת, בחינה הלכתית נראה לי.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מעולה
חיפשתי 2 מתכונים שוים לחזה
1 מצאתי שלך
באשכול אחר
וזה השני

אגב
אפשר להכין את זה מתובל
ולהקפיא
ולאפות סמוך להגשה?

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
בסוף כן אפיתי
כי הגעתי למסכנה שכל מה שאני מבשלת קודם זה לחסוך זמן אח"כ
יצא אליפותתתתתתתתתתתתתתת
זה כבר שוכן לבטח במקפיא

8020088

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בסוף כן אפיתי
כי הגעתי למסכנה שכל מה שאני מבשלת קודם זה לחסוך זמן אח"כ
יצא אליפותתתתתתתתתתתתתתת
זה כבר שוכן לבטח במקפיא
אפית לגמרי?
איך הקפאת?

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

8020088

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
צריך לכסות באפיה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה