עזרה שעת סיום הגן ב14:00 - האם זו פגיעה בגננות ?

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
בגני הילדים של בית יעקב הלימודים מסתיימים בכל יום ב13:30
בשונה מכל הגנים הממלכתיים , ובניגוד לחוזר מנכ"ל של משה"ח
והצהרונים - כפועל יוצא ב15:45 במקום ב16:00

אני מתלבטת אם לנסות להלחם על הנושא הזה, ומי יפסיד.
אישית לי רבע שעה בכל יום זה קצת משמעותי , ואני מאמינה שלהרבה אמהות זה משמעותי מאד.
מצד שני, אני לא רוצה שהגננות שגם ככה מנוצלות, תיפגענה.

על יום שישי (שהלימודים בו אמורים להסתיים ב12:45!) אני בוודאות לא הולכת להלחם ,
בעיני זה סיוט לגננת להשאר בשעה כזו, ולא, לא רוצה לגרום להן סבל, מפרגנת להן בשמחה את החופש היחסי.

לגבי יום חול אני תוהה , אולי הן תעדפנה להישאר עוד חצי שעה ולקבל עליה שכר נוסף?
הן מקבלות לפי שעה או גלובלי?
ואולי זה לא כל כך משמעותי להן עוד חצי שעה , ולהורים זו תהיה הצלה?

דעתכם?

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אני חושבת שהסייעות אמורות להישאר עד 2, ואילו הגננות יכולות לעזוב קודם.
בגן של הבת שלי ראיתי מכתב ממנכל הגנים שכותב שהסייעת אמורה להישאר עד 2,
ולא להתחיל לנקות את הגן לפני 1 וחצי.

תמרהלה

משתמש פעיל
בכל הגנים הממלכתיים ההעסקה היא לפי אופק חדש
ולכן יום הלימודים מסתיים ב 14:00
בעולם הישן (בי"ע עדיין בעולם הישן גם הגנים וגם בתיה"ס )
סיום יום הלימודים ב 13:30

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
בכל הגנים הממלכתיים ההעסקה היא לפי אופק חדש
ולכן יום הלימודים מסתיים ב 14:00
בעולם הישן (בי"ע עדיין בעולם הישן גם הגנים וגם בתיה"ס )
סיום יום הלימודים ב 13:30
כלומר? יש להם חוזר מנכ"ל אחר?
ציטוט מתוך החוזר :
מוסדות החינוך המפוקחים על ידי משרד החינוך (להוציא מוסדות פטור ומוסדות תרבותיים ייחודים)

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ובתי ספר, מתי אמורים להסתיים?
גם אצלכם זה ב13:00!?

אביגיל 24

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
דעתכם?[/QUOTE]

אני יודעת שזה חוקי ומותר , יש בעיה גדולה למעסיק לעסיק סיעות/גננות ברצוף מעל 9 שעות .. נתקלים בצורך לתת הפסקה חוקית
גגננת שהיא רוב הפעמים הסיעת שפותחת גן ב7.30 - לפי חוק , אם היא רוצה לעות צהרון , המעסיק לא ירצה לעסיק אותה עד 4.00 כי זה מכניס אותו לביה של הפסקה למעל 9 שעות
לכן במקומות שהמהרון עד 4.00 הגננת לא אחת מגגננות הגן - של שעות הבוק
ובעיקר בגנים של בית יעקוב בשביל לעזור לגננת השניה - סיעת להגדיל את המשכורת נותנים לה ראשונה באופציה להיות גננת - אבל זה מחיב לגמור ב3.45
וזה מסודר בחוק שזה עד 3.45 ולא 4.00

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא מבינה
מה זה משנה 3:45
או 4:00 (גם אני עובדת עד 4 וצריכה למצוא סידור מי יקח אותם עד 4:15)
הרי מי שעובדת עד 4 במילא יהיה סידור לקיחה.
ומי שיש לה אפשרות לבוא לפני אז לא יקרה כלום אם היא תהיה עם הילדה עוד קצת
כואב הלב איך שאנחנו רק מנסים עוד ועוד זמן להיות בלי הילדים
אני עובדת 9 שעות ביום
ובא לי לבכות מזה שאני כמעט בלי הילדים.

זהבוש

משתמש מקצוען
על פי משרד החינוך,
בציבור החרדי אין אופק חדש ולכן זמן הסיום הוא 13.30
בחינוך המיוחד- עוזרת הגן חייבת לפתוח ב7.30 בדיוק, מי שמעונין לשלוח בשעה זו- שולח.
אך הסיום הוא ב13.30.
זמן סיום צהרון - בחינוך רגיל: 3.45 ובחינוך המיוחד: 4.00

קול דממה

משתמש פעיל
אני לא מבינה
מה זה משנה 3:45
או 4:00 (גם אני עובדת עד 4 וצריכה למצוא סידור מי יקח אותם עד 4:15)
הרי מי שעובדת עד 4 במילא יהיה סידור לקיחה.
ומי שיש לה אפשרות לבוא לפני אז לא יקרה כלום אם היא תהיה עם הילדה עוד קצת
כואב הלב איך שאנחנו רק מנסים עוד ועוד זמן להיות בלי הילדים
אני עובדת 9 שעות ביום
ובא לי לבכות מזה שאני כמעט בלי הילדים.

לא נכון
מי שעובדת עד 4 קרוב לגן של הבת שלה יכולה מיד בסוף היום לרוץ לקחת אותה.

יעליה

משתמש מקצוען
מידיעה ברורה - אימי עובדת כסייעת ברשת הגנים של גולדקנופף
שעות עבודתה 7:30 עד 14:00
בלי קשר לשעת סיום הצהרון

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יעליה
השעות שלה עד 14:00
אבל מ13:40 היא אמורה לנקות
אם איזה אמא תעיז לאחר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה