כללי שעשועי פורים

FishAir

משתמש רשום
יש לי מס' תמונות של תחפושות בלי פרצוף. ככה שאפשר להלביש בתוכן את מי שרוצים.
מי שרוצה את התמונה פתוחה בפוטושופ שישאיר לי את ה e-mail שלו בפרטי. אני ב"ה אשלח לו אותה מכווצת.
נ.ב
צירפתי רק אחת יש עוד הרבה אם תיהייה הענות אעלה אותן פה ב"נ

קבצים מצורפים

• 008.jpg
    KB 968.8 · צפיות: 14

שוהם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מחכים להמשך...

תלמה

משתמש רשום
יפה מצידך! מחכה לתמונות נוספות שיתאימו לי...
(אני מעדיפה להכניס את הראש בעצמי)

כתום וירוק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש לך עוד. משהו יותר ילדותי?

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה
תביא עוד

FishAir

משתמש רשום
סליחה על האיחור.ב"ה תפוצו ;)
וכן האינטרנרט שלי עובד היום מאוד לאט אז נתחיל טיפין טיפין
נ.ב
לגבי ה PSD במיילים האישיים ב"ה אחרי שבת
בבקשה..

קבצים מצורפים

• 012.jpg
    KB 921.7 · צפיות: 13
  • ester1.jpg
    KB 511.5 · צפיות: 15
  • ester2.jpg
    KB 425.4 · צפיות: 15
  • ester3.jpg
    KB 511.2 · צפיות: 15

מאיר14

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
זה מלאך, או שד??

FishAir

משתמש רשום
אין עסקינן בשדים חוץ מזה יש למלאכים הילה מעל הראש לא? :):):)
תחשוב טוב...

FishAir

משתמש רשום
קבלו עוד קצת תחפושות

קבצים מצורפים

• 014.jpg
    KB 898.2 · צפיות: 14
  • 016.jpg
    KB 939.2 · צפיות: 11
  • 018.jpg
    KB 716.7 · צפיות: 14
  • 019.jpg
    KB 601 · צפיות: 14

big_dil

משתמש צעיר
יש במאגר גם תחפושות יהודיות ?

FishAir

משתמש רשום
פשוט אין לי זמן למיין. סליחה.

FishAir

משתמש רשום
ועוד...

קבצים מצורפים

• 020.jpg
    KB 799.6 · צפיות: 12
  • 021.jpg
    KB 763.6 · צפיות: 11
  • 022.jpg
    KB 843.3 · צפיות: 14
  • 024.jpg
    KB 528.7 · צפיות: 12
  • 028.jpg
    KB 794.9 · צפיות: 9

chani84

משתמש רשום
קצת הפחדת אותנו...

הנה כמה קצת יותר חמודים וילדותיים,
בעז"ה בהמשך אני יעלה עוד.

בrar יש כל תחפושת בנפרד בפורמט psd

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 88.2 · צפיות: 12
  • 83769.rar
    2.4 MB · צפיות: 15

chani84

משתמש רשום
הבטחתי קיימתי

תהנו!!!

למען הסר ספק, אין לי מושג לגבי זכויות יוצרים
הורדתי את זה לפני כמה שנים מאיזה אתר.

קבצים מצורפים

• 83769.rar
    4.3 MB · צפיות: 10
  • 83769.rar
    4.8 MB · צפיות: 11
  • Untitled-1.jpg
    KB 393.1 · צפיות: 14

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש למישהו עוד?
יש למישהו אולי את הקבצים מכאן שנהרסו במהלך השדרוגים??
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה