כללי שער וילנא 2

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לאור כל האשכולות שהיו פה בימים האחרונים על שער וילנא, פתאום נזכרתי שגם לי יש משהו:
לזכרים ותלמידי החכמים שביננו ידוע שחוץ משער וילנא הקלאסי בגמרות ישנו שער נוסף הנפוץ אף יותר מהשער הראשון, בגמרא הוא מופיע לפני הרב אלפס והוא קיים גם בשער הארבעה טורים ובחלק ממהדורות השלחן ערוך.
אמנם הוא פחות מושקע ומרשים אך בכל זאת...
קיבלתי לחדש את השער הזה לכבוד ההוצאה החדשה של טור שירת דבורה, אמנם סבלתי ממגבלות רבות כגון שהרקע לא יכל להיות גולש בגלל בעיית גרייפר ומהתעקשות שלהם להשאיר את הלוגואים המטופשים למטה, אך בכל זאת נראה לי שיצא לי נחמד.
השקעתי בבניית ובשחזור השער שעות ארוכות (הפיכה לווקטורי וניקוי).
מה אתם אומרים היה שווה? (התשלום בוודאי לא שווה את שעות העבודה אבל היה בה גם כיף).
צפה בקובץ המצורף 984

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 176.9 · צפיות: 18

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
ואוו, איזה סבלנות יש לך! כל הכבוד!

מוישי מאדיגרף

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נקי כפיים - כל הכבוד!
כשקיבלתי להכין עבודה מהשער הזה שברתי את הראש מה לעשות.
ואכן עבדתי ימים ולילות ע"מ לספק ללקוח משהו שאפשר להתכבד בו.
אבל עם יד על הלב, ה"יצירה" שלך עולה פי אלף מונים על זו שלי.
מקומך איתנו!!!
(אתה מחפש עבודה?):)

MענדיM

משתמש פעיל
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
מדהים - כל הכבוד!
אני לא מאמין! כל השער הזה וקטורי????
תוציא את הכד שלמעלה בנפרד - נראה אותך!

LMNT

משתמש פעיל
מדהים, עבודת נמלים אמיתית...

גם את הרקע מאד אהבתי, אולי תוכל להעלות מדריך קצרצר לגביו...:) ?

קאפירייטער

משתמש רשום
יופי של עבודה דומה ממש לישן, וע"ז אומרים "וישן מפני חדש תוציאו" וזה בלי לפגוע בישן עלה והצלח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה