דרוש מידע שנת עלייה לארץ

חרד ה'

משתמש חדש
שלום רב
למי שמכיר אני רוצה לדעת מתי אבא שלי עלה לארץ
איפה אפשר לבדוק את זה?
יש לציין שאין לו שום מסמך ולא תעודת עליה וכו'
וצריכים לדעת את זה בדחיפות...
האם מישהו יכול לעזור?

lotr

משתמש מקצוען
אולי דרך דף כניסות ויציאות שניתן להוציא עליו

אותו דבר

משתמש צעיר
שלום רב
למי שמכיר אני רוצה לדעת מתי אבא שלי עלה לארץ
איפה אפשר לבדוק את זה?
יש לציין שאין לו שום מסמך ולא תעודת עליה וכו'
וצריכים לדעת את זה בדחיפות...
האם מישהו יכול לעזור?
באגרון זה כתוב...
אולי זה מופיע בתעודת זהות

Sped

משתמש פעיל
זה ארגון שעוזרת לדוברי אנגלית (רק) עם כל מיני דברים בארץ.

שרה41102

משתמש פעיל
או ביטוח לאומי או משרד הפנים ( און ליין -אזור אישי) יש שם אזור של יציאות וכניסות לארץ ויחד עם זה גם הגבלת יציאה מהארץ באותם סעיפים.

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה