מידע שימושי שנה לאסון מירון! - 'פרוג' ברגעי האסון ובימי השבעה! ועילוי נשמה להרוגי מירון ז"ל

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כאחד שהיה שם ממש בתוך התופת! וניצל בניסי ניסים, והשתתף בפעולות ההצלה עד כמה שהיה ניתן....
רגעים נוראים ומצמררים אלו מלווים אותי לאורך השנה....
ויצא לי במהלך השנה פעמים רבות לפתוח את האשכול ב'פרוג' שהיה ברגע האסון ובימים שלאחריו, ולחזור להודות ולחוות ולהתרגש מאותם רגעים....

אז, שנה אחרי (למעונינים בלבד!) מצ"ב קישור לאשכול בפרוג שיכניס אתכם לאותם רגעים קשים 'מקריסת הטריבונה', לצעקות לפנות את 'שביל ר' דב', למספרי ההרוגים הבלתי נתפסים (גם שנה אחרי...!), לתפילות ופרקי התהילים, לחיפוש אחר הנעדרים, מסעי ההלוויות, והמראות הקשים שלא ישכחו מאיתנו לעד!!

אבל יותר חשוב מכל זה שהיום שנה אחרי -
כל אחד מאיתנו יקח על עצמו פרק משניות או פרקי תהילים לעילוי נשמת הרוגי מירון זצ"ל.
ולרפואת הפצועים שעדיין שנה אחרי מתמודדים יום יום -
'אלעזר בן ראומה'
'יוסף עזריאל בן חיה מיכל'

תהילים:

משניות:

ספרינגית

משתמש מקצוען
האזנתי היום לראיון שנתן מנחם מנדל יוסקוביץ ברדיו
יהודי שאמר שמע ישראל עם נער ששכב תחתיו..
יהודי שכבר נשלח לחדר קירור במטבח של הכנסת אורחים
וניצל!
נראה לי שכל מי שהאזין הזיל דמעה כולל המראיינת..
איפה היה הראיון? אשמח לשמוע

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
זירת האסון כיום - שנתיים אחרי! (צד ימין בחלק העליון של התמונה זה ממש שביל ר' דב).
9f7552761f905921a6f4.jpg

נערך לאחרונה ב:
היום בערב תערך הכנסת 2 שני ספרי תורה האחד לעילוי נשמת הילד הטהור אלעזר יצחק קולטאי ז"ל שנהרג באסון מירון, והשני לעילוי נשמת הבחור אריה שצ'ופק שנרצח בפיגוע הכפול בירושלים לפני כחצי שנה - הם למדו יחד באותה הכתה...
ספרי התורה יוכנסו לחיידר בו למדו.
מרגש מאוד!

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ז'

מט זְכֹר דָּבָר לְעַבְדֶּךָ עַל אֲשֶׁר יִחַלְתָּנִי:נ זֹאת נֶחָמָתִי בְעָנְיִי כִּי אִמְרָתְךָ חִיָּתְנִי:נא זֵדִים הֱלִיצֻנִי עַד מְאֹד מִתּוֹרָתְךָ לֹא נָטִיתִי:נב זָכַרְתִּי מִשְׁפָּטֶיךָ מֵעוֹלָם יי וָאֶתְנֶחָם:נג זַלְעָפָה אֲחָזַתְנִי מֵרְשָׁעִים עֹזְבֵי תּוֹרָתֶךָ:נד זְמִרוֹת הָיוּ לִי חֻקֶּיךָ בְּבֵית מְגוּרָי:נה זָכַרְתִּי בַלַּיְלָה שִׁמְךָ יי וָאֶשְׁמְרָה תּוֹרָתֶךָ:נו זֹאת הָיְתָה לִּי כִּי פִקֻּדֶיךָ נָצָרְתִּי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה