עזרה שן בינה כלואה - כואב):

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לילה טוב
יש לי שן בינה שגודלת לרוחב ויש לי תור בכירוגית פה ולסת בבית חולים לעוד חודש
מדי פעם הכאב מתעורר ונרגע עד לפעם הבאה
האם יש רפואה דחופה לכאלה מקרים בבתי החולים? אני חייבת לגמוא עם הסיוט הזה.....
או כל רעיון אחר

תודה רבה

אסתי אחת

משתמש מקצוען
יש לי רופא נפלא במיוחד בשם אדיר כהן
יד עדינה ועבודה מיוחדת במינה ללא כל כאב -גם ההחלמה אצלו קלה בהרבה כי הוא עדין וזהיר ולא חותך \תופר מה שלא חייב

מנסיון של שתי שיניים כאלו האחת שהוצאה ע''י רופא אחר -עדיף שלא לזכור את הסיוט הנורא וההחלמה הקשה ואצל אדיר זו היתה חוויה מתקנת- לא יאמן!!
מקבל במרפאה של שוחט בירושלים
אין לי בזמינות את הטלפון אך יכולה להשיג בקלות מחר

אסתי אחת

משתמש מקצוען
אגב המחיר אצלו זהה למחיר במרפאות הקופות\בתי חולים
לוקחים אופטלגין כשכואב אך בד''כ תקבלי תור בכמה ימים
רח' הילל במדרחוב בירושלים

איש הכותל

משתמש פעיל
יש לי רופא נפלא במיוחד בשם אדיר כהן
יד עדינה ועבודה מיוחדת במינה ללא כל כאב -גם ההחלמה אצלו קלה בהרבה כי הוא עדין וזהיר ולא חותך \תופר מה שלא חייב

מנסיון של שתי שיניים כאלו האחת שהוצאה ע''י רופא אחר -עדיף שלא לזכור את הסיוט הנורא וההחלמה הקשה ואצל אדיר זו היתה חוויה מתקנת- לא יאמן!!
מקבל במרפאה של שוחט בירושלים
אין לי בזמינות את הטלפון אך יכולה להשיג בקלות מחר
גם אני עקרתי שן הכלואה אצל ד"ר אדיר כהן הנחשב למומחה גדול בתחום ומשמש כיו"ר כירורגיה פה ולסת בישראל ומאוד מאוד נהניתי מהמומחיות ומהיחס.
0508573285 הטלפון האישי שלו

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
בשעתו המליצו לי על רופא בשם שוחט (שמעון אולי? אמרו שהוא בנו של שוחט המיתולוגי), העקירה הייתה בסדר. לא כמו כוס קוקה קולה קרה באמצע רבי עקיבא בחודש תמוז, ולא כמו האזנה ליום התרמה בערוץ חרדי. איפשהו באמצע.

@עוד אחד אולי המכר שדיברנו עליו יוכל לסייע קצת לניק הנ"ל?

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
את תצטרכי לעשות בכל אופן צילום רנטגן פנורמי לסת לפני העקירה
כדי לראות שזה לא יושב על עצב.
כדאי לך להגיע מוכנה כדי לא לבזבז זמן.

י.ט.ו.

משתמש מקצוען
ואם זה יושב על הלסת מה עושים?
אני יודעת ששן בינה שלי כלואה
שוכבת לרוחב ויושבת על הלסת
אני מפחדתת להוציא אותה
בנתיים היא עוד לא זזה ממקומה כך שאין כאבים

einkamoni

משתמש מקצוען
לילה טוב
יש לי שן בינה שגודלת לרוחב ויש לי תור בכירוגית פה ולסת בבית חולים לעוד חודש
מדי פעם הכאב מתעורר ונרגע עד לפעם הבאה
האם יש רפואה דחופה לכאלה מקרים בבתי החולים? אני חייבת לגמוא עם הסיוט הזה.....
או כל רעיון אחר

תודה רבה

בהחלט.
גם אני באותו מצב כמוך ): אולי קצת יותר גרוע... כי אצלי השן בינה דפקה את השן ליידה, וככל הנראה אצטרך לעקור גם אותה.
בכל מקרה, בשל דחיפות העניין מזכירת רופא השיניים שלי פנתה לבית החולים והסבירה את הדחיפות ונקבע לי תור ליום ראשון הקרוב (מיום שלישי השבוע, לפני יומיים).
את העקירה יבצע בע"ה ד"ר יניב דגן, מנהל מחלקת כירוגית פה ולסת בבית חולים וולפסון. שם בבית החולים. (אם מישהיא מכירה אשמח לשמוע המלצות...)
בהצלחה לנו!!!

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
חשוב
לכל מי שעושה בבית חולים, אם ישנה הפניה מרופא השיניים של הקופה ניתן לקבל החזר מהקופה על העקירה. משלמים רק כמה שהיה עולה לעשות בקופה
לי יש ניסיון עם מכבי.

יתכן שזה עדיף מלעשות במרפאה פרטית, יוצא יותר זול ורופאים מהשורה הראשונה.

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה לכולם!
יש לי הפניה של קופת החולים
עשיתי כבר סיטי וזה יושב על העצב ואני צריכה לעשות את זה בבית חולים
התור שלי בתל השומר, איך אני יכולה לזרז או ללכת לבית חולים אחר לטפל בזה מהר?

@einkamoni - זה הפחד שלי שאצטרך לעקור גם את זו לידה. אני מרגישה כאילו היא דוחפת לי את השיניים ואצטרך אח"כ יישור...
@י.ט.ו. -ממליצה לך לטפל בזה מיד ולא להזניח את זה כמוני... כבר לפני שנה + הייתי עם כאבים מטורפים ולא טיפלתי בזה

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חשוב
לכל מי שעושה בבית חולים, אם ישנה הפניה מרופא השיניים של הקופה ניתן לקבל החזר מהקופה על העקירה. משלמים רק כמה שהיה עולה לעשות בקופה
לי יש ניסיון עם מכבי.

אני גם דרך מכבי, אשמח לשמוע מנסיונכם כמה זמן ערך הפרוצדורה

einkamoni

משתמש מקצוען
חשוב
לי יש ניסיון עם מכבי.

לא בהכרח,
אני במאוחדת- יש לי הפניה והכל, ועדיין העלות איננה זהה לעלות בקופת חולים.

אסתי אחת

משתמש מקצוען
תודה לכולם!

@einkamoni - זה הפחד שלי שאצטרך לעקור גם את זו לידה. אני מרגישה כאילו היא דוחפת לי את השיניים ואצטרך אח"כ יישור...
@י.ט.ו. -ממליצה לך לטפל בזה מיד ולא להזניח את זה כמוני... כבר לפני שנה + הייתי עם כאבים מטורפים ולא טיפלתי בזה
ההמלצה היא לעקור בבת אחת כמה שיותר- כלומר כמובן מה שנצרך
רופאת השיניים שלי אוסטרלית במקורה ספרה לי שאביה שהיה רופא שיניים ידוע ומפורסם שם עקר לה ולכל אחיה את כל ארבע ה''בינות'' -ההרדמה פעם אחת משככים בין כה לוקחים כשבוע וגלידות אוכלים כל הזמן ....אז הוא החליט לעשות שבוע משפחתי כולם שם החלימו מזה יחד ונהנו בבית- זכור לה כחווית ילדות נחמדה והתפטרו מכל ההמשך הבעייתי

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
אני גם דרך מכבי, אשמח לשמוע מנסיונכם כמה זמן ערך הפרוצדורה
את האמת כרגע אני ממתין עדיין להחזר בפועל.
אך זה ממש פשוט
ניגשתי למזכירה במרפאה שתסרוק ותכניס את ההפניה לתיק שלי, ביצעתי את הטיפול בבי"ח וקיבלתי מהרופא פירוט על הטיפול + קבלה על התשלום והכנסתי למעטפת אל תור.
אמרו לי שמטפלים במעטפה תוך 30 יום. לבינתיים עברו שבועיים.

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה
האם אתם ממליצים על הדסה?
הצלחתי להשיג שם תור לשבוע הבא

א ב

משתמש מקצוען
@ngraphic מנהלת מחלקת פה ולסת בתל השומר- זאת ד"ר בלינדר, היא מקבלת פרטי ברח' ירושלים בני ברק.
אם את רוצה פרטים תפני אלי באישי.
בהצלחה

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
תודה
האם אתם ממליצים על הדסה?
הצלחתי להשיג שם תור לשבוע הבא
אני עקרתי שן בינה שקרובה לעצב בהדסה עין כרם אצל ד"ר זאבי
יחס מעולה, ומקצועי
הוא לוקח יותר יקר משאר הרופאים שם (2200 לכל שן) אך זה לא היה שיקול כיון שאני אמור לקבל החזר

נערך לאחרונה ב:

חמחם

משתמש מקצוען
תודה לכולם!

תבררי טוב אם את באמת יכולה לעקור שן שכלואה עם עצב.
לבעלי - אותו דבר, ולא עקרנו, כי אמרו שזה יכול ח"ו לפגוע בעצב שעלול להוביל לשיתוק.
(רופאי ברזילי אשדוד)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה