עזרה שמרתי קבצי שמע בנגן והכל מתבלגן לי. א"א לשמוע לפי סדר- מה עושים?

ממממממ

משתמש מקצוען
נגן CLASSIC7 ממשק בעברית.
אני מסדרת במחשב ע"פ תיקיות עם שם ומעבירה לנגן אבל שם לא מופיע השמות שאני שמתי אלא שמות שכנראה מזוהים במקור ומה שלא, מופיע כלא ידוע ואז צריך לעבור אחד אחד ולחפש את הרצוי. מלבד זאת הוא מפצל לי דיסקים של ילדים וכשהם שומעים סיפור זה קופץ להם לסיפור אחר ולא ממשיך כסדר. מה אפשר לעשות?

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא מכיר חברה ודגם הנ''ל
הכי טוב לחפש אפשרות להשמיע דרך תיקיות
אם אין, מה שצריכים לסדר במחשב, זה את שם כותרת, שם אלבום, או אמנים וכו' וכו'
כמו כן לסדר מספרי רצועות
לא מספיק תיקיות וכו'

ממממממ

משתמש מקצוען
ניסיתי את העצות הנ"ל אבל בWINDOWS MEDIA PLAYER לא נותן לי את האפשרות 'ערוך' כשאני עומדת עם הלחצן הימני על שם האלבום. זה משאיר את הדיסק כ"אלבום לא ידוע" ואז אין אפשרות לזהות את הדיסק בנגן. הילדים מבקשים דיסק מסוים וצריך לעבור אחד אחד:(
מישהו יכול לעזור?

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
צריך להיכנס במחשב בקליק ימני על כל קובץ בנפרד למאפיינים ושם לעבור ללשונית פרטים, ושם ליד המילה "כותרת" לשנות את שם הקובץ לשם הנכון, ואז למטה ליד המילה אלבום לשנות לשם התיקייה הרצויה וככה לשמור ולהעתיק לנגן ואז זה יופיע לפי תיקיות מסודרות עם שמות קובץ תקינים.

אני אשמח אם תשתפו שהצליח.
@מממממ

עריכה: אם אתם רוצים רק תיקיות ולא חשוב שמות הקבצים אז אפשר לבחור במחשב כמה קבצים ביחד, ואז לגשת במאפיינים לפרטים ואז ל"אלבום" ולשנות בפעם אחת לכמה קבצים יחד.

נערך לאחרונה ב:

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
ניסיתי את העצות הנ"ל אבל בWINDOWS MEDIA PLAYER לא נותן לי את האפשרות 'ערוך' כשאני עומדת עם הלחצן הימני על שם האלבום. זה משאיר את הדיסק כ"אלבום לא ידוע" ואז אין אפשרות לזהות את הדיסק בנגן. הילדים מבקשים דיסק מסוים וצריך לעבור אחד אחד:(
מישהו יכול לעזור?
אז מה הבעיה?
לשנות את שם האלבום?!

ממליץ על תוכנת mp3tag

צריך להיכנס במחשב בקליק ימני על כל קובץ בנפרד למאפיינים ושם לעבור ללשונית פרטים, ושם ליד המילה "כותרת" לשנות את שם הקובץ לשם הנכון, ואז למטה ליד המילה אלבום לשנות לשם התיקייה הרצויה וככה לשמור ולהעתיק לנגן ואז זה יופיע לפי תיקיות מסודרות עם שמות קובץ תקינים.

אני אשמח אם תשתפו שהצליח.
@מממממ

עריכב: אם אתם רוצים רק תיקיות ולא חשוב שמות הקבצים אז אפשר לבחור במלשב כמה קבצים ביחד, ואז לגשת במאפיינים לפרטים ואז ל"אלבום" ולשנות בפעם אחת לכמה קבצים יחד.
גם בשביל זה, הרבה יותר קל לעבוד עם תוכנת mp3tag

3972moria

משתמש פעיל
אם אפשר להעלות סיפורי שמע לילדים
מאוד יעזור לי
תודה

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
אז מה הבעיה?
לשנות את שם האלבום?!

ממליץ על תוכנת mp3tag

גם בשביל זה, הרבה יותר קל לעבוד עם תוכנת mp3tag
למה להוריד ולהתקין תוכנות צד שלישי כשאפשר לבצע את זה בקלות במערכת ההפעלה?
יש לך מניות בתוכנה הנ"ל? כי אם כן, אתקין אותה ואפרגן בכיף. אבל אם לא, זו סתם עצה מיותרת בעיניי.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
למה להוריד ולהתקין תוכנות צד שלישי כשאפשר לבצע את זה בקלות במערכת ההפעלה?
יש לך מניות בתוכנה הנ"ל? כי אם כן, אתקין אותה ואפרגן בכיף. אבל אם לא, זו סתם עצה מיותרת בעיניי.
אין לי מניות.
אני פשוט עובד עם זה, ובאתי להמליץ לכם שתהנו גם.
זה כבר מחשיד?:eek:
אני ממש לא היחיד שממליץ על זה. תעשה חיפוש קצר..

מה תעשה במקרה שאתה רוצה לשנות כותרת לכל שיר לשמו?
תעבוד אחד אחד?
ועם אתה רוצה לעשות את זה עכשיו בכמה אלבומים?
גם אז זה "בקלות במערכת ההפעלה" ?

ואם תרצה להוסיף תמונה לשיר?
ועוד ועוד...

אם אתה מתעסק הרבה בנושא, אחרי שתשתמש עם זה עוד תודה לי..
אבל אתה לא חייב..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה