דרוש מידע שמעתם משהו על עדכון מחיר לבונג'סטה בתחילת יולי??

Super Lady

משתמש רשום
הלכתי לקנות בונג'סטה בשני בתי מרקחת ולא היה במלאי,
ובאחד מהם הרוקחת אמרה שהיא לא מזמינה חדש בגלל שבתאריך ה 01.07 המחיר מתעדכן ויהיה זול יותר.
אז היא מחכה להזמין בשבוע הבא.
מישהו שמע על זה? כי לא מצאתי שום מידע בגוגל.

וואו רעיון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אמור להיכנס לתוקף חוק להפחתת ההשתתפות עצמית לתרופות מרשם-כך שזה ישפיע על בונג'סטה משמעותית

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
המחיר היה אמור לעלות והקפיאו בחזרה
לכן ההמלצה לאנשים הייתה לחכות שבוע
אבל לא נראה לי שיש הוזלה

אינדיגו

משתמש פעיל
סל הבריאות שייך למשרד הבריאות.
אבל הנחה על בונג'סטה יש רק ללקוחות עם ביטוח מושלם. זו 'הטבה' של הקופות, לא של הסל
לי ידוע שיש גם למכבי
אבל לא משנה, השאלה שלי היא אחרת
האם התרופה בסל הבריאות של משרד הבריאות

Super Lady

משתמש רשום
לי ידוע שיש גם למכבי
אבל לא משנה, השאלה שלי היא אחרת
האם התרופה בסל הבריאות של משרד הבריאות
איך שהבנתי התרופה לא נמצאת בסל הבריאות.
קופות החולים מסבסדות אותה, כל אחת ברמה אחרת, לפי הביטוח המשלים שיש לך.
במכבי ההשתתפות העצמית המינימלית היא כרגע 60%, במאוחדת נראה לי 50%, בלאומית הכי זול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה