התייעצות שמעתי שבביתר עילית בניינים הולכים לקרוס שמעתם מזה גם?

מצב
הנושא נעול.

MACHAK

משתמש מקצוען
כל עוד הבטיחות נשמרת כיעור העיר הוא פחות נחשב אצלי לעומת אלפי משפחות שמשלמות שנים (13 שנה אצלי) כסף לשכירות וחבל

אצלך זה לא נחשב. וזה כל ההבדל.
יש אנשים שמאד מפריע להם המראה של הבנין שלהם, של הבית שלהם ושל הנוף מהחלון שהולך ונעלם.
והם גם שילמו על הדירה שלהם הרבה כסף.
האם את יכולה לדרוש מהם לקחת את המראה של הבנין ואת הנוף מהחלון ועוד יותר מזה להזיק להם בהכבדה על תשתיות ובתוספת דיירים כי את רוצה לשלם פחות שכירות.
זה לא הגיוני שבגלל שאת רוצה להרויח כסף (לא משנה לאיזו מטרה, שכירות, דיור,לחם וחלב, או חיתון ילדים) את דורשת מהם לותר על איכות חיים בדירה שלהם. שאם לא אכפת לך גם עליה שילמו או משלמים.

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מצד שני אם כ-----ל השכנים כבר בנו וכיערו את הבניין- שלא יבואו אלי בתלונות....
כמו שזכותך לבנות ולפצל ולהתחכם-
כך בדיוק זכותי להוסיף יחידות ולפצל וכו'.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
יש אנשים שמאד מפריע להם המראה של הבנין שלהם, של הבית שלהם ושל הנוף מהחלון שהולך ונעלם.
האם את יכולה לדרוש מהם לקחת את המראה של הבנין ואת הנוף מהחלון ועוד יותר מזה להזיק להם בהכבדה על תשתיות ובתוספת דיירים כי את רוצה לשלם פחות שכירות.
זה לא הגיוני שבגלל שאת רוצה להרויח כסף (לא משנה לאיזו מטרה, שכירות, דיור,לחם וחלב, או חיתון ילדים) את דורשת מהם לותר על איכות חיים בדירה שלהם. שאם לא אכפת לך גם עליה שילמו או משלמים.
דובר כבר,
לכל מי שקנה דירה בביתר ש15 שנים האחרונות אין על מי ללון אלא על עצמו...
אם הוא רוצה הוא יכול באותו מחיר לעבור לבית שמש...
זה העיר וזה המצב...
ושוב כל זמן שזה בגדר הסביר זה צרות עין מוחלטת לא לאפשר בניה...
ואני שואל אותך אתם לא בניתם כלום???
אפי' לא עוד 10 מ"ר במרפסת???
אין כזה בנאדם בביתר,
כולם רוצים לבנות.. אבל שהשכן לא יבנה...

אבקת אפיה

משתמש מקצוען
אם זה ככה אז אתם אנשים מקסימים, קשה להאמין אבל
בכל בנין בביתר מוספים 2 קומות ומפלצות תלוית באויר
ומדרגות מסתלסלות מבחוץ, וחדר מדרגות נוסף, כיעור חמור של עיר והכל בעידוד העיריה
חבל
אין מה לעשות, אם המדינה לא דואגת לאזרחים האזרחים צריכים לדאוג לעצמם
אם היה להם באמת אכפת מאיתנו לא היינו מגיעים לכזה מצב...

אישה יהודיה

משתמש רשום
את צודקת.
לא לקחתי מאף אחד נוף. ואת המראה של הבניין ביקשתי אישור מהשכנים.
לבקש אישור מכל תושבי העיר?

אלימלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נראה לי האנשים באשכול זה מתחלקים ל2 קבוצות , אלה שיש להם דירות (כי קנו לפני 15/20 שנה ב K500 או לחילופין ההורים נתנו להם סכום נכבד לקנית הדירה) ואלה שמחוסרי דיור.
@MACHAK מהתגובה שלך שומעים שאתה מאוד מותסס מהעניין אבל צריך לחלק את הטענות שלך ל2:
יש אנשים שמאד מפריע להם המראה של הבנין שלהם
נראה לך שזו טענה מספיקה שבשלה יהודי לא יוכל לגור בדירה נורמלית באזור נורמלי?????
הנוף מהחלון שהולך ונעלם
זה כבר משהו אחר, אם בנא' בונה ללא היתר/ללא מהנדס/חורג ולא שואל/מעדכן את השכנים לגבי תוכניותיו, ולכן נגרמת עוגמת נפש לשכנים /היזק/סכנה ברור שזה חוצפה ומעש שלא יעשה!
אבל תבין אנשים שהתחתנו בשנים האחרונות ונענקים תחת תשלום שכירות מטווורפת וזה הפיתרון היחיד(קנית גגות/טאבו משותף) ולא עושים את זה למתרות רווח(מי שעושה למטרות רווח זה זה שהגג שלו ולא זה שקונה את הגג..).
והמשפט:
זה לא הגיוני שבגלל שאת רוצה להרויח כסף (לא משנה לאיזו מטרה, שכירות, דיור,לחם וחלב, או חיתון ילדים) את דורשת מהם לותר על איכות חיים בדירה שלהם. שאם לא אכפת לך גם עליה שילמו או משלמים
ממש מכוער/חסר הבנה במצוקת האנשים, תאמין לי שאנשים היו רוצים להיות מסוגלים לקנות דירה נורמלית(וכן, גם 600K לא מספיק לקנית דירה היום!) ולא איזו חלטורה העיקר שתיהיה להם קורת גג!

נאום המצפה לישועה :(

אישה יהודיה

משתמש רשום
אני לא רואה שאם אני בונה על הגג דירה אז לשכן בקומה שלא מתחת לגג ירד ערך הדירה. (זה שמתחת לגג קנה בידיעה שהגג הולך להיבנות)
והגבתי לך על "כיעור פני העיר" שהוא לא מספיק ערך בעיני למול מצוקת הדיור, ולא חלילה על פגיעה ספציפית בדירה או בנכס של שכן מסויים.
דרך אגב, על אותם שכנים שבנו 5 יחידות תוך כדי גרימת נזק לדירה שלכם - יש לכם את הזכות להתנגד לבניה ולא לחתום

נחמי3

משתמש מקצוען
נראה לי האנשים באשכול זה מתחלקים ל2 קבוצות , אלה שיש להם דירות (כי קנו לפני 15/20 שנה ב K500 או לחילופין ההורים נתנו להם סכום נכבד לקנית הדירה) ואלה שמחוסרי דיור.
@MACHAK מהתגובה שלך שומעים שאתה מאוד מותסס מהעניין אבל צריך לחלק את הטענות שלך ל2:

נראה לך שזו טענה מספיקה שבשלה יהודי לא יוכל לגור בדירה נורמלית באזור נורמלי?????

זה כבר משהו אחר, אם בנא' בונה ללא היתר/ללא מהנדס/חורג ולא שואל/מעדכן את השכנים לגבי תוכניותיו, ולכן נגרמת עוגמת נפש לשכנים /היזק/סכנה ברור שזה חוצפה ומעש שלא יעשה!
אבל תבין אנשים שהתחתנו בשנים האחרונות ונענקים תחת תשלום שכירות מטווורפת וזה הפיתרון היחיד(קנית גגות/טאבו משותף) ולא עושים את זה למתרות רווח(מי שעושה למטרות רווח זה זה שהגג שלו ולא זה שקונה את הגג..).
והמשפט:

ממש מכוער/חסר הבנה במצוקת האנשים, תאמין לי שאנשים היו רוצים להיות מסוגלים לקנות דירה נורמלית(וכן, גם 600K לא מספיק לקנית דירה היום!) ולא איזו חלטורה העיקר שתיהיה להם קורת גג!

נאום המצפה לישועה :(
את צודקת חלקי ממש, אנחנו התחתנו לפני 14 שנים, סובלים קשות ממצוקת הדיור, משלמים כיום על דיור מעל עשיריה כל חודש, ועדיין אין התר לכל הבניות המטורפות שמחריבות את העיר, זה ברור

נחמי3

משתמש מקצוען
אני לא רואה שאם אני בונה על הגג דירה אז לשכן בקומה שלא מתחת לגג ירד ערך הדירה. (זה שמתחת לגג קנה בידיעה שהגג הולך להיבנות)
והגבתי לך על "כיעור פני העיר" שהוא לא מספיק ערך בעיני למול מצוקת הדיור, ולא חלילה על פגיעה ספציפית בדירה או בנכס של שכן מסויים.
דרך אגב, על אותם שכנים שבנו 5 יחידות תוך כדי גרימת נזק לדירה שלכם - יש לכם את הזכות להתנגד לבניה ולא לחתום
הלואי והיית צודקת בדברייך את חיה בניתוק
תסתכלי בבקשה בהתרי הבניה הניתנים בעיר, הם ניתנים חופשי ללא כל חתימת שכנים

נחמי3

משתמש מקצוען
זה עדיין לא מתיר לעשות מה שבה לך, אולי אתה/את צריך גם לגנוב כי לא דואגים לך למזון כאן במדינה

אלימלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
את צודקת חלקי ממש, אנחנו התחתנו לפני 14 שנים, סובלים קשות ממצוקת הדיור, משלמים כיום על דיור מעל עשיריה כל חודש, ועדיין אין התר לכל הבניות המטורפות שמחריבות את העיר, זה ברור
אני דיברתי נטו על הבניות שבהיתר!!
על אלה שלא בהיתר(וזה לא נכון שניתנים היתרים ללא חתימות שכנים, והבית דין המפוצץ יכול להעיד על זה) זה חד משמעית מהווה סכנה לציבור וחוצפה נוראית!

שומר הסף

משתמש רשום
מכירה הרבה שקנו לילדים שלהם, (קרלינערים) ובסוף הילדים עוד יצאו בהפסדים כי מחירי הדירות רק יורדים
אכן היה תקופה מאות ספיציפית של ירידה מסוימת.
אבל כהיום גם הדירות מאוד עלו וגם מי שרוצים לקנות ביוקר(מליון ש"ח לדירה שעלתה לפני 12 שנה 250 אלש) כמעט ולא קיימות דירות בשוק.

נחמי3

משתמש מקצוען
אני דיברתי נטו על הבניות שבהיתר!!
על אלה שלא בהיתר(וזה לא נכון שניתנים היתרים ללא חתימות שכנים, והבית דין המפוצץ יכול להעיד על זה) זה חד משמעית מהווה סכנה לציבור וחוצפה נוראית!
עברתי על עשרות התרים את מוזמנות לראות
בקשה ללא חתימת שכנים, זה חלק בלתי נפרד מההתרים

אלימלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
עברתי על עשרות התרים את מוזמנות לראות
בקשה ללא חתימת שכנים, זה חלק בלתי נפרד מההתרים
אז לפי דברייך, כנראה אלה שסביבי "פראירים" שמוציאים היתרים עם חתימות שכנים,
ולבית דין מגיעות רק שאלות בעניני שלום בית...(אני יודעת על כמה וכמה סיפורים שהגיעו בעקבות חתימות שכנים :( )

נחמי3

משתמש מקצוען
אז לפי דברייך, כנראה אלה שסביבי "פראירים" שמוציאים היתרים עם חתימות שכנים,
ולבית דין מגיעות רק שאלות בעניני שלום בית...(אני יודעת על כמה וכמה סיפורים שהגיעו בעקבות חתימות שכנים :( )
אני נותנת דוגמאות לשכן שבנה קומה מתחתי,
שבר לי מרצפת והמרצפת שליד מתנדנת עד עכשיו, אחרי שקדחו כמה ימים מתחת למרצפת
חורר קיר בחדר כי היו צריכים להגיע לצינור, אפילו לא באו להודיע, גילנו גל אבנים בבית והיינו פשוט צריכים לתאם איתם זמן תיקון,
שמו לנו צמוד לחלון הדוד של הדוד שמש שלהם, ליחידה שבנו מתחת... , למעלה מחצי שנה גרנו בעפר לבן גובה כמה ס"מ בבנין, וכשוועד הבית ביקש מהם להשתתף בעלות הניקיון של הבנין כי רבות, מה הם ענו, כרגע אין אפשרות אנחנו בבניה. עצוב זה רק דוג' קטנה.
ועוד דוג' לדירה קודמת שגרנו, בנו יחידה ושמו חלון של היחידה לתוך החדר מדרגות ה' ירחם הריחות והרעשים וה... אין לפרט, זה גזל שאפשר אי פעם להחזיר ??.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אני נותנת דוגמאות לשכן שבנה קומה מתחתי,
שבר לי מרצפת והמרצפת שליד מתנדנת עד עכשיו, אחרי שקדחו כמה ימים מתחת למרצפת
חורר קיר בחדר כי היו צריכים להגיע לצינור, אפילו לא באו להודיע, גילנו גל אבנים בבית והיינו פשוט צריכים לתאם איתם זמן תיקון,
שמו לנו צמוד לחלון הדוד של הדוד שמש שלהם, ליחידה שבנו מתחת... , למעלה מחצי שנה גרנו בעפר לבן גובה כמה ס"מ בבנין, וכשוועד הבית ביקש מהם להשתתף בעלות הניקיון של הבנין כי רבות, מה הם ענו, כרגע אין אפשרות אנחנו בבניה. עצוב זה רק דוג' קטנה.
ועוד דוג' לדירה קודמת שגרנו, בנו יחידה ושמו חלון של היחידה לתוך החדר מדרגות ה' ירחם הריחות והרעשים וה... אין לפרט, זה גזל שאפשר אי פעם להחזיר ??.
יש אנשים מושחתים ורעים,
ואולי אף פעם לא לימדו אותם איך להתנהג...

hishtadlut

משתמש פעיל
יש הרבה אופציות
לרוב הקהילות יש היום אופציות בפריפריה
בתל אביב המחירים פי 3 ועדיין האזרחים לא אומרים שבגלל שהמדינה לא דואגת הם יבנו לא חוקי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה