בריאות שמן נר הלילה ועלי פטל או ד"ר קיי פארטוקל ופלור?

מאזין

משתמש רשום
שלום וברכה!
אני כותבת מהחשבון של בעלי...
אני לפני לידה ראשונה ומתלבטת מה עדיף, שמן נר הלילה של חברת סולגר ועלי פטל
או לקחת את ד"ר קיי פארטוקל ופלור.
ההבדל במחירים מאוד משמעותי ולכן אשמח לדעת אם מישהי השתמשה בד"ר קיי והייתה מרוצה.
תודה רבה ואשמח לעזרה!

פרוגינית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני לקחתי עלי פטל..תיקחי רק את המינון שכתוב עליו, כי האלכוהול מסוכן..
ואחותי לקחה ד"ר קיי פארטוקל לא ראינו שעזרו במשהו את האמת..

noso

משתמש רשום
אני קניתי עלי פטל בחנו טבע , זוכרת שהיה באיזור ה 20\30 שקל והכנתי חליטות בחודש התשיעי,
זה ממש עזר לי לצירים יעילים ומקדמים.
כמו כן כדאי גם לקנות עלי רוזמרין (או סתם לקטוף גדל במלא מקומו) כף של עלים עם מים חמים להניח באסלה ולשבת מעל האדים לכמה דקות מאד מומלץ

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תקני עלי פטל לחליטה. עולה 13 שח.
אני הייתי מכינה בקבוק גדול ממתיקה ומקררת ושותה כל היום. אפשר להוסיף סרפד להעלות ברזל.

mklj

משתמש פעיל
אני לקחתי דר קיי,
אבל באמת כל לידה מחדש מתלבטת כי- אין לי דרך לדעת איך היה בלי...
הלידות היו מהירות ממש.

shali

משתמש מקצוען
שלום וברכה!
אני כותבת מהחשבון של בעלי...
אני לפני לידה ראשונה ומתלבטת מה עדיף, שמן נר הלילה של חברת סולגר ועלי פטל
או לקחת את ד"ר קיי פארטוקל ופלור.
ההבדל במחירים מאוד משמעותי ולכן אשמח לדעת אם מישהי השתמשה בד"ר קיי והייתה מרוצה.
תודה רבה ואשמח לעזרה!
עלי פטל בחנות טבע זה לא דבר יקר
ומזה עושים חליטה
שתיתי מיזה כל חודש תשיעי
להגיד שראיתי הטבה בגלל זה? לא ממש
הצירים היו מזעזעים ולא קדמו בכלוווום
אבל אולי בגלל שזה היה לידה ראשונה

אבל אומרים שזה מחזק את הרחם
וזה לא קשור לצירים
אז מי יודע...

פרוזן

משתמש מקצוען
אני ממש ממליצה על מאמי קל מוצר ממש טוב בבקבוק אחד עושה גם את העבודה של הפלור וגם של הפארטוקל (יש בו גם עלי פתל) ממש מנסיון בתור דולה הוא עובד מעולה ואם לוקחים ברצינות באים עם מחיקה טובה ,
המוצר עולה 120 בחנויות אצלי ניתן להשיג את זה ב90 ש"ח מי שרוצה יכולה לפנות אליי במיילsrm9755
מי שיודעת שיש סיכוי שתצטרך זירוז זה ממש חשוב כדי שתגיע עם תנאים טובים

מול המסך

משתמש חדש
אני לקחתי לפני כל לידה פארטוקל ופלור של ד"ר קיי
וב"ה הלידות היו מאוד קלות.
אני לא יודעת אם זה קשור או לא..
(לא ניסיתי בלי)

אביגיל_ר.

משתמש חדש
עד שאת שואלת איזה עדיף, כדאי לבדוק את היעילות קודם באופן כללי של השמן. אני לא אומרת כיוון אבל רק מעוררת תשומת לב. זה כמו המשקה של הרבנית קנייבסקי שחברה שלי היתה רצה אחרי זה עד שהחליטה שזה לא מועיל לה (גם כאן לא אמרתי כלום רק את חוות דעתה שלה, בת דודה שלי טוענת שזה חובה אצלה).

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עד שאת שואלת איזה עדיף, כדאי לבדוק את היעילות קודם באופן כללי של השמן. אני לא אומרת כיוון אבל רק מעוררת תשומת לב. זה כמו המשקה של הרבנית קנייבסקי שחברה שלי היתה רצה אחרי זה עד שהחליטה שזה לא מועיל לה (גם כאן לא אמרתי כלום רק את חוות דעתה שלה, בת דודה שלי טוענת שזה חובה אצלה).
שמן נר הלילה עוזר
אסור לקחת אותו אחרי קיסרי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה