שמלת ארוע מדהימה- 150 ש"ח

• פותח הנושא arv
  • פורסם בתאריך

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
יש לי שמלה לילדה בת חמש, חדשה.
אני ברמת שלמה-ירושלים
מחיר-140 ש"ח (כולל בתוכו את דמי המשלוח :) )

ג ק

משתמש רשום
למכירה- שמלת ארוע מיוחדת ומתוקה, מתאימה לילדה בת 5-6, קנינו סט שלם לכולן אבל אחד ממש לא מתאים לנו.
ממש מציאה במחיר!
חדשה מהנילון, אמנם אין תוית כי הגיעה לנו חבילה ענקית של כמה שמלות -לא נלבשה.
אני בירושלים (עם אופציה לק"ס, ביתר ואשדוד)
צפה בקובץ המצורף 311047 צפה בקובץ המצורף 311048

השמלה נראית נורא פתוחה בצוואר- מה עשיתם לזה?
כמו"כ אשמח לראות תמונות של הילדות שלכן בשמלות, אני מבינה שהיתה החתונה כבר...
אנחנו צריכים כמה שמלות

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
אז ככה.
השמלות מגיעות בעקרון ללא בד בשרוול, אנחנו ביקשנו מהמוכר להוסיף, וזה מה שהוא באמת עשה, הוציא לנו9 שמלות עם בד בשרוול.
לא אומר שאין צורך בתיקון, במיוחד של פתחה צוואר וגם ברוחב צריך לעשות משהו קטן, למעשה הזמנו גם שמלות לפי מידה מותאמת ממש וזה היה פרפקט.
השמלה הזו לא הוזמנה לפי מידה, ישירות מהמידות שיש לו.
השמלה זמינה עדיין למכירה לילדה בת 5-6, מוזמנות )

ג ק

משתמש רשום
אז ככה.
השמלות מגיעות בעקרון ללא בד בשרוול, אנחנו ביקשנו מהמוכר להוסיף, וזה מה שהוא באמת עשה, הוציא לנו9 שמלות עם בד בשרוול.
לא אומר שאין צורך בתיקון, במיוחד של פתחה צוואר וגם ברוחב צריך לעשות משהו קטן, למעשה הזמנו גם שמלות לפי מידה מותאמת ממש וזה היה פרפקט.

את יכולה לשלוח לי תמונה של הילדות שלכן בשמלות?

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עדיין לא קיבלנו את התמונות- אנסה להשיג.
בכל מקרה יש לי תמונה של ילדות אחרות בארוע אחר עם השמלה- אם תהיי מעונינת, רשמי לי כתובת מייל.

מעריכה תורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
השמלה הזו מוצעת למכירה ב150 ש"ח בלבד!
היתה בשימוש פעם אחת בלבד, מתאימה לילדה בת 10

קבצים מצורפים

• S&E463_RL.png
    S&E463_RL.png
    5.8 MB · צפיות: 265

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
בקשר לשמלה שאצלנו - ליתר הבהרה
נשארה לי רק אחת חדשה לילדה בת חמש בערך, כל היתר כבר נמכרו...

עסוקה

משתמש רשום
אז ככה.

אשמח לדעת איפה ואיך הזמנתם שמלות לפי מידות.
תודה רבה!

אגס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ממש מיידי
החתונה עוד רגע---

מי שיש לה 4 שמלות כמו בשרשור של תחילת ההודעה מאלי אקספרס
במידות, 5,6,6,8
אשמח ליצירת קשר בהקדם (להשכרה/קניה וכו')
פשוט כבר לא יספיק להגיע לי משם

הנה הקישור
זה השמלה:
https://he.aliexpress.com/item/Eleg...32805273979.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.T0Xu5v

וזה עוד גירסא של השמלה הזו בגזרה טיפה אחרת שיותר מתאימה לילדות גדולות:

https://he.aliexpress.com/store/pro...96.html?spm=a2g16.12010608.0.0.2ddf942c0yHTes

חני לוי

משתמש רשום
מחפשת את השמלה הנ"ל, לילדה בת 3 וילדה בת 9 אשמח לכל בדל של מידע.

טרוצער

משתמש סופר מקצוען
יש למישהי שמלה כמו בתחילת האשכול?
אני רוצה לראות ולמשש לפני שאני מזמינה.
באזור המרכז

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@arv האם השמלות באמת יפות כפי שהן נראות בתמונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה