התייעצות שמלה נקרעה תוך חצי שעה!!!

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אתמול קניתי שמלה מאחת החנויות בירושלים במעל 400 שקלים יצאנו בערב לשמחה ולאחר כחצי שעה החלו אורחות להעיר לי על קרעים שנפערו בשמלה. פשוט בושות. (מצ"ב צילום של קרע אחד)
הלכתי יום למחרת לחנות במחשבה ש - טוב - פיצוי על עגמת הנפש הגדולה אני כנראה לא אקבל אבל לפחות החזר כספי.
לא רציתי זיכוי מהרבה סיבות וגם לא חושבת שאני צריכה לקבל .מבחינתי קניתי מוצר פגום .
הם התעקשו על בדיקת המעצבת..
בשביל הספורט הלכתי לבדוק עוד שמלות, והנה, לא פלא גם בהם יש קרעים . מסוג בד כזה שכשמתחילים לתפור הבד נפתח (מצ"ב תמונה באזור התפר)

הטענה העיקרית שלהם - לבשת - זה משומש (זה שהיית צריכה להסתתר זה לא קשור אלינו)
זה שיש עוד שמלות קרועות - זה לא בעיה שלך, איך זה בדיוק קשור אליך
וכמובן - אף אחד לא חזר להתלונן שנקרע לו - אה יש כבר כאן קרועות - איך זה קשור אליך...

צלמתי את הקרעים הנוספים בשמלות. אבל רוצה לשמוע את דעת הציבור מה החוק אומר ועוד תקדימים מהסוג הנ"ל
IMG_7967.JPG

קבצים מצורפים

• 1718966606212.png
    1718966606212.png
    KB 790.2 · צפיות: 62

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תשלחי תלונה להגנת הצרכן, ותשלחי לחנות עותק.
ואז מה?
לאן הם יכולים להגיע שאני לא?
תיקון?
זיכוי?
החזר כספי?
פיצוי?
פיצוי אני יודעת שזה לא בסמכותם. ואת האמת לא רוצה לגרום נזק למוכרת אם זה לא בא מיוזמתה.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לפתוח אשכול נפרד ולשאול אם עוד מישהי קנתה ונקרע לה,וא"כ לשאול אם הם קיבלו בתמורה
זה קולקציה חדשה, אם כי מתארת לעצמי שתכף מי שקנה יחזור
בד"כ .גם לא מענין אותי אם לאף אחד זה לא נקרע. אני שילמתי על זה לא הם.

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
אתמול קניתי שמלה מאחת החנויות בירושלים במעל 400 שקלים יצאנו בערב לשמחה ולאחר כחצי שעה החלו אורחות להעיר לי על קרעים שנפערו בשמלה. פשוט בושות. (מצ"ב צילום של קרע אחד)
הלכתי יום למחרת לחנות במחשבה ש - טוב - פיצוי על עגמת הנפש הגדולה אני כנראה לא אקבל אבל לפחות החזר כספי.
לא רציתי זיכוי מהרבה סיבות וגם לא חושבת שאני צריכה לקבל .מבחינתי קניתי מוצר פגום .
בשביל הספורט הלכתי לבדוק עוד שמלות, והנה, לא פלא גם בהם יש קרעים . מסוג בד כזה שכשמתחילים לתפור הבד נפתח (מצ"ב תמונה באזור התפר)

וכמובן - אף אחד לא חזר להתלונן שנקרע לו - אה יש כבר כאן קרועות - איך זה קשור אליך...

צלמתי את הקרעים הנוספים בשמלות. אבל רוצה לשמוע את דעת הציבור מה החוק אומר ועוד תקדימים מהסוג הנ"לצפה בקובץ המצורף 1686232
פני לארגון אמון הציבור. מניסיון בדכ עובד

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

צלמתי את הקרעים הנוספים בשמלות. אבל רוצה לשמוע את דעת הציבור מה החוק אומר ועוד תקדימים מהסוג הנ"לצפה בקובץ המצורף 1686232
הזיה!

הפתרון הוא:
1. לאיים בפרסום שמה המלא של החנות+מתן קישור ישיר לאשכול
2. לאמר לה בנוסח הזה- אם את לא נותנת לי זיכוי כספי מלא על הפריט הפגום שרכשתי, אני לוקחת מהחנות פריט אחר בשווי הכסף ששמתי פה. שתנסה לעצור אותך..

ובכללי נראהלי ראוי להזהיר אחרים מליפול בפח הזה. כדאי לבדוק עם רב.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לי זה קרה אצל אביבית ויצמן ויש לציין שלמרות שזה חג עם חול המועד וכ' (מה שקשה להוכיח שבאמת נלבש רק פעם אחת..)
היא נתנה לי החזר מלא בלי שום ויכוח!

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לי זה קרה אצל אביבית ויצמן ויש לציין שלמרות שזה חג עם חול המועד וכ' (מה שקשה להוכיח שבאמת נלבש רק פעם אחת..)
היא נתנה לי החזר מלא בלי שום ויכוח!
כל הכבוד לה. זה מה שאני מצפה מחנות נורמאלית עם סניפים בכל ריכוז חרדי. ובאמת זה לא משם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה