עזרה שמלה מכפר בית חנינא!!(הזמנה מאתר שיין)

רבקי ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מצאתי את החנות בבית חנינא
זה חנות צעצועים ואם את רוצה הם עושים משלוחים.
הוא אמר לי שהם החנות היחידה שמקבלים משלוחים מאקסלוט.

הישיבישע'ר

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
הי עזרה, הזמנתי שמלה משיין, ולא קיבלתי אס אמ אס, לתומי חשבתי שאקבל את המשלוח לדואר ברמות בירושלים.. אבל אני מקבלת הודעה קולית שהשמלה בבית חנינא..
קרה למישהו? מישהו יודע מה לעשות? איך ליצור קשר?
אני גר בנוה יעקב- לא רחוק מבית חנינה, מוכן לקפוץ ולקחת, בתנאי ש:
1. יאמרו פה בפורום עלי ח''י פעמים את התהילים (לגברים אפשר מסכת משנה...)
2. במידה ו***** אותי, 150,000 למשפחה שלי. (מומלץ להכין מראש.)

PNINA-ZILUM

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
את בטוחה שזה בית חנינא?
לי פעם הגיע משלוח ובהודעה קולית היה נשמע ברמת גן- (גם כל מי ששאלתי ושמע את ההודעה אכן אמר את אותו כתובת) מצאנו חנות עם שם ממש דומה ברמת גן הגעתי למקום וזה חנות שנסגרה לפני עשרים שנה!
שלחתי הודעה לשירות לקוחות של אקסלוט וכתבו לי את הכתובת המדויקת שהיתה קרובה בהרבה, אומנם לקח זמן לקבל מענה אבל אחרי יומיים הגיע.

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בית חנינא זה כפר ערבי ולא מומלץ להגיע לשם ממש לא תכנסי לאתר של שיין יש להם צאט או מייל תכתבי שהחבילה שלך הגיעה לעיר אחרת אני יודעת שבירושלים הם שולחים בבית הדפוס על תותרי עד שתקבלי תשובה מהם תבקשי זיכוי על החבילה

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
בית חנינא זה לא מזרח ירושלים, ודאי לא בשדרת החנויות, לגבר לא רואה כל בעיה לנסוע לשם (אולי גם תמצאו משחקים בזול, תעדכנו).

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
בית חנינה ניקרא מזרח ירושלים
תשאלי אם החנות היא על הכביש או בתוך סמטאות
אם החנות על הכביש לא חושבת שזה כל כך בעיה לנסוע לשם
הרבה עוברים שם לנווה יעקב וכד'

מונטיפיורי

משתמש פעיל
אני גם הזמנתי חבילה לאזור המרכז והגיע לי הודעה שהגיע לשורש. מה הקשר??
ולא היתה ברירה שלחתי שיקחו את זה משם כי אם לא זה היה חוזר חזרה לשיין

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
טוב לדעת שלא כדאי להזמין משם.
ממש לא נכון.
הם שולחים הודעה בדרך כלל שבה אפשר לקבוע אם רוצים שליח עד הבית בתוספת תשלום.
או לקבוע לאיזה חנות שרוצים שיגיע, אם לא מגיבים על ההודעה אם קובעים את מה שהכי קרוב - אוטומטית.
טלפונים כשרים מקבלים הודעה קולית, פשוט לשים לב אם לשיחות בימים שלאחר ההזמנה ואם יש מספר לא מוכר לחזור.
ברגע שקבעתם מיקום - בהזמנות הבאות זה יעודכן אוטומטית.

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
חברים, תכלס, למישהו יש משהו קונקרטי להציע לי?
מספר טלפון\ נהג שיביא לי את זה?
מה שאני מציעה שאחרי שתקבלי את החבילה
תתכתבי אם שיין ותכתבי להם שהם שלחו את החבילה למקום רחוק
הם נותנים פיצויי [מניסיון]
לגבי החבילה יש לך מספר של החנות? כי א כן תשאלי את המוכר אם הוא רוצה לעשות שליחות ותשלמי לו אולי
או אם הוא מסכים לשלוח את זה במונית או משהוא כזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה