עזרה שמות

רויזא

משתמש רשום
כמו שיש גרפולוגיה, מורפולוגיה וכל זה
יש גם דבר כזה שמסתכלים לפי שם פרטי, תאריך לידה וכל זה
מחפשת מישהו/י שמתמצא/ת בתחום ויוכל לעזור לי .
אם מישהו מפה מכיר אשמח לקבל שם/ טלפון...
תודה רבה!!!

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
יש גם רבנים שמתעסקים בזה. (בעיקר בהתאמה)
אחד רב ליטאי מבני ברק.
אבל צריך ליזהר לא ליפול לשרלטנים

יהורם

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש אחת בשם אסתר אורן נראה לי
לפי השם שלה נראה לי קצת....;)
יש כל מיני ספרים שמרכזים את העסק. אבל אם זה לשידוכים וכדו' נראה לי כדאי לשאול רב לנפי שקובעים ע"פ זה...

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
גדולי עולם יודעים לבדוק התאמה בשמות,
אני עצמי בתקופת השידוכים שלי [לפני יותר מ30 שנה] הייתי מגיע למרן הגר''י אדילשטיין זצוק''ל, והוא היה עונה לי האם כדאי או לא.
כמובן שזה שייך רק לגדולי עולם העוסקים בתורת הסוד.

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גדולי עולם יודעים לבדוק התאמה בשמות,
אני עצמי בתקופת השידוכים שלי [לפני יותר מ30 שנה] הייתי מגיע למרן הגר''י אדילשטיין זצוק''ל, והוא היה עונה לי האם כדאי או לא.
כמובן שזה שייך רק לגדולי עולם העוסקים בתורת הסוד.
למיטב ידיעתי הרב אדלשטיין לא היה עונה עפ"י שם.
מה שראו עיני: הוא שאל שאלות לכאן ולשם חקר ובדק, העמיק לחשוב, פסע הנה והנה, וענה.

מה קורה אם מישהו שינה את השם אחרי החתונה? זה אומר שהוא כבר לא מתאים? ואם הזוג חפץ אחד בשני אבל השם לא מתאים אפשר לעשות שינוי השם ואז בטוח הם יתאימו?....

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
למיטב ידיעתי הרב אדלשטיין לא היה עונה עפ"י שם.
מה שראו עיני: הוא שאל שאלות לכאן ולשם חקר ובדק, העמיק לחשוב, פסע הנה והנה, וענה.
אני לא יודע מה היה עושה במקרים רגילים, אני יכול להעיד מה ענה לי
היו פעמים שאכן שאל וחקר, והיו פעמים שהבאתי את השמות ואמר לי, ואין עוד הצעות?
והייתי מבין את כוונתו.

מה קורה אם מישהו שינה את השם אחרי החתונה? זה אומר שהוא כבר לא מתאים? ואם הזוג חפץ אחד בשני אבל השם לא מתאים אפשר לעשות שינוי השם ואז בטוח הם יתאימו?....
כדאי לשאול אדם גדול, לי אין תשובה על זה כמובן.
אנחנו פועלים בתמימות, מה שרבותינו אומרים לנו אנחנו עושים.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אפשר לפנות להידברות. הם יודעים מה מותר ומה ע"פ הקבלה ויש להם מידע מי מתעסק עם זה.
מכירה הרבה שמתיעצים עם הרב זמיר לפני כל שם שנותנים לילד. מסתבר שגם בתחום הזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה