עזרה שלט מזגן לא מגיב!

מכלה

משתמש פעיל
מזגן אלקטרה שעובד ולא מגיב לשלט המקורי ולא האוניברסלי, אשמח לעזרה
הבנתי שיכול להיות שזה תקלה בעינית, תודה.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אופציה נוספת לבדוק אם הבעיה אם השלט
קחו מצלמה דיגיטלית ולחצו על השלט מול המסך של המצלמה ותבדקו אם יש אור אדום על המסך. אם כן השלט תקין :)

מכלה

משתמש פעיל
אופציה נוספת לבדוק אם הבעיה אם השלט
קחו מצלמה דיגיטלית ולחצו על השלט מול המסך של המצלמה ותבדקו אם יש אור אדום על המסך. אם כן השלט תקין :)
תודה אנסה לבדוק את זה
אשמח לעוד תגובות כיון שגם בשלט אוניברסלי פעיל המזגן לא הגיב לשלט.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
תודה אנסה לבדוק את זה
אשמח לעוד תגובות כיון שגם בשלט אוניברסלי פעיל המזגן לא הגיב לשלט.
אופציה נוספת, תעלי על סולם, תרימי את מכסה המזגן (כמו שמרימים כדי לנקות את הפילטר)
בצד ימין למטה, תראי את העינית של השלט, וליד זה יש כפתורים קטנים ניתן איתם להדליק את המזגן.

ועוד משהו, לפני הכל, תבדקי אם ה"פקק" של המזגן בארון חשמל למעלה או למטה, וגם אם שעון השבת של המזגן לא מנטרל את המזגן.

מכלה

משתמש פעיל
אופציה נוספת, תעלי על סולם, תרימי את מכסה המזגן (כמו שמרימים כדי לנקות את הפילטר)
בצד ימין למטה, תראי את העינית של השלט, וליד זה יש כפתורים קטנים ניתן איתם להדליק את המזגן.

ועוד משהו, לפני הכל, תבדקי אם ה"פקק" של המזגן בארון חשמל למעלה או למטה, וגם אם שעון השבת של המזגן לא מנטרל את המזגן.
כנראה שלא הובנתי... המזגן פעיל אני רואה את הנורה האדומה דולקת ובאמת אני יכולה להפעיל אותו דרך הכפתור שדיברת עליו אבל שם א"א לשנות מעלות ומצב חום וקור תודה

ממוקד

משתמש מקצוען
במקרה שהשלט לא מגיב אז השלטים לוחצים על פלוס ועל מינוס ביחד וזה משחרר את זה.
אם השלט כן מגיב אז ייתכן מאד שהסוללה חלשה מידי בשביל לשדר למזגן ואז החלפת סוללה תסדר את זה.
אם גם זה לא עוזר אז יש בעיה יותר רצינית

a.r.

משתמש פעיל
יש לי גם את אותו בעיה , המזגן לא מגיב לשום שלט , והמזגן עובד רק דרך הכפתור ואני לא יכול לשנות שום מצב, קור/חום.
מה עושים? יש למישהו פיתרון??????

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
מזגן אלקטרה שעובד ולא מגיב לשלט המקורי ולא האוניברסלי, אשמח לעזרה
הבנתי שיכול להיות שזה תקלה בעינית, תודה.
@a.r.
כנראה חלה תקלה באיפוס השלט --יש קוד שצריך להכניס בשלט כדי שיזהה את המזגן אליו משתייך
מצוב הוראות של הפעלת קודים -- לכל סוג מגזן יש קוד אחר

קבצים מצורפים

• הוראות-הפעלה-לשלט-מזגן-חליפי-אלקטרה.pdf
    3.2 MB · צפיות: 10

סימבה.

משתמש פעיל
ברוב המיקרים העינית לא תקינה
כמובן שצריך לבדוק כל מקרה לגופו

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
זה גם לא מגיב לשלט אוניברסלי
בשלט אוניברסלי -- על אחת כמה וכמה צריך להכניס את הקוד
היה לי גם פעם מקרה כזה --שקניתי שלט אוניברסלי ולא הגיב ואיש המזגנים הכניס את הקוד -- ואז פעל

אתיקוש

משתמש פעיל
יש לי שלט אוניברסלי ורוצה לדעת מה הקוד של תדיראן דגם ספקטרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה