כללי שלט לבית כנסת (בסגנון חסידי? ליטאי? ספרדי?)

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לאחר שעות של השקעה על כל פרט ופרט,
אשמח מאד לחוות דעתכם,
כל האלמנטים (הארון, הספרים,הסרט, המנורות וכו'- מלבד הפרחים) נבנו לבד וקטוריים באילוס', האם ההצללות והזוויות טובות, ראיליות ונכונות, היכן צריך לשנות/לתקן/ לשפר?

נ.ב. מודפס על גודל 120*80 ס"מ (סליחה על האיכות משום מה זה המיטב שהצלחתי לצרף...)

תודה :)

אה ו-נ.ב. כבר תמחרתי ללקוח מראש, ובכ"ז בכמה הייתם מעריכים כזה דבר? תודה...

קבצים מצורפים

• קאפה סיום השס.jpg
    2.3 MB · צפיות: 19

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עדיין דורש עבודה
הספר החום הנוטה בצד ימין נראה מוזר מידי מבחינת פרספקטיבה
בכללי נראה יפה אבל נראה יותר כמו עבודה בתהליך ולא משהו מוגמר

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י trew;936159:
עדיין דורש עבודה
הספר החום הנוטה בצד ימין נראה מוזר מידי מבחינת פרספקטיבה
בכללי נראה יפה אבל נראה יותר כמו עבודה בתהליך ולא משהו מוגמר

מה זה "דורש עבודה"?
אשמח לשמוע יותר פרוט מה צריך עוד שיפוץ ושיפור....

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מאוד יפה!

כמו שאמרו קודמיי, ניתן לשפר את זה קצת.
הסרט למעלה - לא ממש קשור בעיני. אולי להוסיף קצת עיטורים או מנורות בסגנון שלמעלה או להגדיל את הקנט בארון ושם להכניס את הטקסט.

בהצלחה

גרפקליק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יפה מאד ומושקע!
התאורה מהצד לא ממש...
אולי תלכו על תאורה מקדימה

רימונה

משתמש חדש
וואו!! מקסים - לא להאמין שלאנשים יש סבלנות לבנות דבר כזה מורכב באילוס'
המון הצלחה!

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
השקעות!!
המראה מאד מרשים ויפה!
הרבה הצלחה!

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י לנדא;936160:
מה זה "דורש עבודה"?
אשמח לשמוע יותר פרוט מה צריך עוד שיפוץ ושיפור....
בחלק העליון דברים שיכולים לשדרג
  • כרגע ההצללה שם לא כל כך טובה ולא ממש מובן איפה הגבולות.
  • אם תשימי שם פס זהב על כל הקשת או עיטורים מזהב זה עשוי לשפר את המראה.
  • חסר לך עוד מעברי צבעים בחלק העליון, לקחת את זה לPS ולקשקש עם מברשת יהיה קל ואמין יותר לדעתי.

• הספרים בספריה לא ממש מגיעים עד לצדדים של המדף וזה נראה קצת מוזר כי זה אמור להיות מקום חשוך יותר ולא מואר כמו שמופיע.
כרגע זה מה שיש לי מול העיניים, יהיה לי יותר זמן אכתוב גם על הפרספרטיבה.
וסתם מתוך עניין של יעילות אין טעם לשבת לעשות כזה דבר לבד שעות, זה לא ריווחי ולא בטוח שתהי מרוצה מהתוצאה כל כך, אלא אם כן את מנסה לאתגר את עצמך ואז בהחלט כל הכבוד.

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י trew;936242:
בחלק העליון דברים שיכולים לשדרג
  • כרגע ההצללה שם לא כל כך טובה ולא ממש מובן איפה הגבולות.
  • אם תשימי שם פס זהב על כל הקשת או עיטורים מזהב זה עשוי לשפר את המראה.
  • חסר לך עוד מעברי צבעים בחלק העליון, לקחת את זה לPS ולקשקש עם מברשת יהיה קל ואמין יותר לדעתי.

• הספרים בספריה לא ממש מגיעים עד לצדדים של המדף וזה נראה קצת מוזר כי זה אמור להיות מקום חשוך יותר ולא מואר כמו שמופיע.
כרגע זה מה שיש לי מול העיניים, יהיה לי יותר זמן אכתוב גם על הפרספרטיבה.
וסתם מתוך עניין של יעילות אין טעם לשבת לעשות כזה דבר לבד שעות, זה לא ריווחי ולא בטוח שתהי מרוצה מהתוצאה כל כך, אלא אם כן את מנסה לאתגר את עצמך ואז בהחלט כל הכבוד.

קודם כל תודה רבה רבה על ההשקעה בפרוט... זה עוזר לי מאד, אנסנה לשפר לפי העצות.
לא הבנתי כל כך את הקטע של הספרים שלא מגיעים עד קצה המדף...

ולגבי ההערה האחרונה, למה אין טעם לעשות לבד? מה האופציה האחרת? למצא תמונת ארון ולהתאימה לצריכים? יראה גרוע... גם למצא תמונת ארון מתאים לבית כנסת יקח שעות,
למצא ספר וקטורי מהגב? נו... הרי גם כאן תדרש עבודת הצללות ושיונוי מסיבי כדי להתאימו לתנוחות השונות ולשינויי הצבעים, כך שמה הועלתי?
כך גם יצרתי תוצר מותאם לצרכי, וגם "איתגרתי את עצמי" ביצירת דבר מורכב שהמון סיפוק בצידו (ואולי.... אולי גם כסף ;) ) כשיוצא מושלם- עם עוד שיפורים בעזרתם בעז"ה...
אז שוב תודה על ההערות זה עוזר לי מאד....

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ממש מרשים!!!
כל הכבוד על הסבלנות

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י לנדא;936270:
קודם כל תודה רבה רבה על ההשקעה בפרוט... זה עוזר לי מאד, אנסנה לשפר לפי העצות.
לא הבנתי כל כך את הקטע של הספרים שלא מגיעים עד קצה המדף...

ולגבי ההערה האחרונה, למה אין טעם לעשות לבד? מה האופציה האחרת? למצא תמונת ארון ולהתאימה לצריכים? יראה גרוע... גם למצא תמונת ארון מתאים לבית כנסת יקח שעות,
למצא ספר וקטורי מהגב? נו... הרי גם כאן תדרש עבודת הצללות ושיונוי מסיבי כדי להתאימו לתנוחות השונות ולשינויי הצבעים, כך שמה הועלתי?
כך גם יצרתי תוצר מותאם לצרכי, וגם "איתגרתי את עצמי" ביצירת דבר מורכב שהמון סיפוק בצידו (ואולי.... אולי גם כסף ;) ) כשיוצא מושלם- עם עוד שיפורים בעזרתם בעז"ה...
אז שוב תודה על ההערות זה עוזר לי מאד....
הכוונה היא שבעוד שלך זה לוקח זמן עבודה שלא בטוח שהוא מחזיר את הכסף שלו ולא בטוח שתהי מרוצה מהתוצאה שלו.
יש אופציות שיוכלו להוזיל לך עלויות כמו פניה לצייר, תלתיסט, או אמן PS שיעשה את העבודה, אין ספק שאם שלא תנסי לא תתקדמי ולכן שאלתי בקשר לעניין הכספי.

רון דומם

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
טעות כתיב

אני לא ממש מבין בפרספקטיבה, אבל אם עדיין לא מאוחר - בצד השמאלי העליון של השלט יש טעות כתיב: "ועסקין בחדוותא דילי" ולא "בחוודתא"

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם את שואלת
זה נראה לי ספרדי ואולי חסידי
לא ליטאי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה