שלומיאל ושליימזל

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
אני עובד כעת על ספר קומיקס, שהרציונל שלו מתואר בקובץ המצורף, אבל בגדול הוא כולל סיטואציות משעשעות מעולמם של ילדים בגילאי 10-12, כאשר נקודת המבט על כל סיטואציה משתנה מאחד לשני: האחד - שלומיאל, שרוצה להיות בסדר אבל לא מצליח לו, ואילו השני - שליימזל, שתמיד נדפק שלא באשמתו...
אני מחפש רעיונות לסיטואציות משעשעות שיכולות להביא לידי ביטוי את הבדלי הגישה הללו, ואשמח על רעיונות!!!

קבצים מצורפים

• שלומי ושלייזי - רקע.pdf
    KB 35.2 · צפיות: 28

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
מה ההבדל בין 'שלומיאל' ל'שלימזל' ל'נודניק'?
כשה'שלומיאל' מפיל את העציץ, ה'שלימזל' עובר למטה...
וה'נודניק' שואל 'האם זה היה כואב'...

חני

הצפרדע

משתמש רשום
נפלא!

נכתב ע"י lambrski;1345429:
אני עובד כעת על ספר קומיקס, שהרציונל שלו מתואר בקובץ המצורף, אבל בגדול הוא כולל סיטואציות משעשעות מעולמם של ילדים בגילאי 10-12, כאשר נקודת המבט על כל סיטואציה משתנה מאחד לשני: האחד - שלומיאל, שרוצה להיות בסדר אבל לא מצליח לו, ואילו השני - שליימזל, שתמיד נדפק שלא באשמתו...
אני מחפש רעיונות לסיטואציות משעשעות שיכולות להביא לידי ביטוי את הבדלי הגישה הללו, ואשמח על רעיונות!!!

בס"ד
מזדהה עם כל מילה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה