שלום לכולם, אני זקוק לעזרה בבניית אתר לסטודיו שלי

נריה

משתמש חדש
לק"י
אני רוצה לפתוח סטודיו שמתעסק בעריכת קליפים לחתונות ובר מצוות וכו', וגם קצת בעיצובים של פליירים והוצאות לדפוס למינהן, והבנתי שכדי לפרסם את עצמך כמו שצריך אז צריך לפתוח אתר ולקדם אותו, איך אני עושה את זה? אני מעדיף שזה יהיה בחינם, יש לי ידע בעיצוב אבל לא בבניית אתרים זה ממש לא התחום שלי.

אשמח לעזרה בנושא, תודה.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אם יש לך תקציב, תפנה לאיש מקצוע שיבנה לך אתר מקצועי.
אם לא, אתה יכול לנסות לבנות אתר בסיסי בכוחות עצמך בעזרת מערכת ניהול תוכן ידידותית כמו וורדפרס.

בהצלחה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אולי כדאי ללכת לחברת אחסון שנותנת מערכות מוכנות שרק משנים קצת צבעים פה ושם, כי לדעתי אם אין לך רקע ב HTML ו CSS, לא תוכל להסתדר גם עם הוורדפרס אלא אם כן יש לך זמן פנוי ללמוד און ליין איך לעשות זאת.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
לא צריך ידע מוקדם בשביל להשתמש בשירותים כמו בלוגר או wordpress.com

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אתה מתכוון להתקנה והטמעה של עיצוב בוורדפרס, או קניה של בלוג מוכן עם מבחר עיצובים?

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני מדבר על שימוש פשוט באחד משירותי איכסון בלוגים חינמיים
כגון wordpress.com
או בלוגר

זה די פשוט וקל להפעיל בלוג כזה, להזין בו תכנים ולהעלות תמונות וסרטונים..

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לאלה גם אני התכוונתי.
פשוט לא ידעתי שיש כאלה ב wordpress.com
אתה צודק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה